Çözüldü MTA'da tofaş alıyorum başka araba olarak gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

CanVolteX

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İŞLEMCİ: 11. nesil İNTEL i5
RAM: 16gb DDR4
EKRAN KARTI: RTX3050 Tİ
ASUS TUF GAMİNG F15
Meslek
öğrenci
MTA'da tofaş alıyorum başka araba olarak gözüküyor. nedeni nedir, nasıl düzeltiririm?

Büyük ihtimalle siz orijinal dosyalarda başka araç modu kurdunuz. Ondan kaynaklanan birşey. Oyunu tekrar yükleyip denerseniz sorun çıkmaz. 2ci ihtimalde
Mtadaki textureler inmemiştir çık gir yapınız indirmeye başlayabilir veya serverde öyledir araba.

Sorunu çok detaysız anlatmışsınız. Oyunda tofaş yok. Bu tofaş alma işini nasıl yapıyorsunuz? Oyun dosyalarını (.dff ve .txd) kendiniz mi değiştiriyorsunuz yoksa sunucuda spawnladığınız zaman mı görünmüyor? Eğer dosyaları kendiniz değiştiriyorsanız işe yaramaz. Bunun için SAMP var.

Sorunu çok detaysız anlatmışsınız. Oyunda tofaş yok. Bu tofaş alma işini nasıl yapıyorsunuz? Oyun dosyalarını (.dff ve .txd) kendiniz mi değişitriyorsunuz yoksa sunucuda mı görünmüyor? Eğer dosyaları kendiniz değiştiriyorsanız işe yaramaz. Bunun için SAMP var.
mta diyor

Sorunu çok detaysız anlatmışsınız. Oyunda tofaş yok. Bu tofaş alma işini nasıl yapıyorsunuz? Oyun dosyalarını (.dff ve .txd) kendiniz mi değişitriyorsunuz yoksa sunucuda spawnladığınız zaman mı görünmüyor? Eğer dosyaları kendiniz değiştiriyorsanız işe yaramaz. Bunun için SAMP var.
Dostum MTA'da SAMP gibi değil. Panel vesaire var. Veya MTA'da bir sunucuda araç yüklendiyse bu orijinal oyundaki txd dff dosyalarını etkilemiyor.

Dostum MTA'da SAMP gibi değil. Panel vesaire var. Veya MTA'da bir sunucuda araç yüklendiyse bu orijinal oyundaki txd dff dosyalarını etkilemiyor.
Hocam neden doğru düzgün okumuyorsunuz? Aynısını ben söylüyorum zaten. Eğer dosyaları kendisi yüklüyorsa SAMP kullanmalı. MTA'da işe yaramaz diyorum.

MTA'da her girdiğiniz sunucuda sunucuya ait bir klasör oluşturulup, txd dff dosyaları yeniden derlenir. Girdiğiniz sunucunun resources klasörünü silip tekrar girin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı