Muammer Kaddafi nasıl bir liderdi?

Horza Forizon 6

Centipat
Katılım
17 Aralık 2020
Mesajlar
1.001
Çözümler
2
Merhabalar Muammer Kaddafi hakkında pek bir bilgim olmadığı için hayatını araştırdım bazı kaynaklar iyi bazı kaynaklar kötü bir lider olarak tanımlıyordu iyice kafam karıştı. Kaddafi nasıl bir liderdir? Ek olarak bence Technopat Sosyal'a tarih adında bir bölüm açılmalı.
 
Son düzenleyen: Moderatör:

Yeniçocuk

Hectopat
Katılım
30 Kasım 2018
Mesajlar
2.215
Makaleler
2
Çözümler
2
Yer
ETS2'de para kazanmaya gitti.
1974 Kıbrıs harekatında bize yedek parça temini sağlamıştır. Petrol Millileştirmesi yaparak ülke gelirlerini artırmıştır. Yanlış bilmiyorsam 1968 darbesi ile iktidara gelmiştir. ABD Libya'yı petrol millileştirilmesi ve sınır dışı etmesi yüzüne uçaklarla bombalama ve suikast girişimleri olmuştur. Kaddafi sonrası durum ortada zaten. ABD grubu bir yandan Rusya grubu bir yandan ikiye bölme ve istikrarsızlık sağlamakta. Rahmetli Mehmet Ali Birand'ın 32.gün kaddafi videosuna bakabilirsiniz.
 
KS
KS
Horza Forizon 6

Horza Forizon 6

Centipat
Katılım
17 Aralık 2020
Mesajlar
1.001
Çözümler
2
1974 Kıbrıs harekatında bize yedek parça temini sağlamıştır. Petrol millileştirmesi yaparak ülke gelirlerini artırmıştır. Yanlış bilmiyorsam 1968 darbesi ile iktidara gelmiştir. ABD Libya'yı petrol millileştirilmesi ve sınır dışı etmesi yüzüne uçaklarla bombalama ve suikast girişimleri olmuştur. Kaddafi sonrası durum ortada zaten. ABD grubu bir yandan Rusya grubu bir yandan ikiye bölme ve istikrarsızlık sağlamakta. Rahmetli Mehmet Ali Birand'ın 32.gün kaddafi videosuna bakabilirsiniz.

Peki neden halk tarafından linç edildi?
 

Yeni konular

Yukarı