MuayThai vs. Boks vs. KickBoks

Siberci07

Hectopat
Daha fazla  
MuayThai, Boks, KickBoks, Güreş mi sizce hangisine gitmeliyim?
MuayThai biraz daha hoşuma gidiyor, amacım kendimi/savunulması gereken bir durumda o kişiyi savunmak.

Kendi bilgilerim:
Boy: 170
Kg: 60
Vücut tipi: Ecto
Acıya ağrıya vs dayanıklıyımdır.

Not: Şiddet en son çözümdür biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum bana kalırsa özellikle Muay Thai sadece karşılaşma kurallarına uyulduğunda etkili ki dışarıda karşılaşma kuralları diye bir şey yok :).
Her spor kurallarına uyulduğunda etkili. Kick Boks'da da durum öyle. Dışarıda nasıl dövüşmesi gerektiğini de iyi bir hocaya denk gelirse çok güzel öğrenecektir.

Her spor kurallarına uyulduğunda etkili. Kick Boks'da da durum öyle. Dışarıda nasıl dövüşmesi gerektiğini de iyi bir hocaya denk gelirse çok güzel öğrenecektir.

Davut çelenk diye bir spor klubune gitmek istiyorum da daha önceden arkadaşım gitmiş hakkını verdiğini söylüyor. Bir de siz araştırır mısınız benim için bir şey bilmediğim için şu an jimnastik hareketi bile etkiliyor geliyor :) .

Davut hocanın Instagram'ı: davutcelenksporkulubu.

Davut çelenk diye bir spor kulübüne gitmek istiyorum da daha önceden arkadaşım gitmiş hakkını verdiğini söylüyor birde siz araştırır mısınız benim için bir şey bilmediğim için şuan jimnastik hareketi bile etkiliyor geliyor :) .

Davut hocanın İnstagramı : davutcelenksporkulubu.
Araştırarak hoca hakkında pek bilgiye ulaşamayız. Spor salonuna gidip hoca ile konuşman gerekir. Her hocanın eğitim tarzı farklıdır. Kimisi jimnastik de yaptırır, kimisi yaptırmaz. Hoca en az 8 - 10 yıldır o spor ile ilgileniyor olsun ki sonradan sorun yaşanmasın.

Araştırarak hoca hakkında pek bilgiye ulaşamayız. Spor salonuna gidip hoca ile konuşman gerekir. Her hocanın eğitim tarzı farklıdır. Kimisi jimnastik de yaptırır, kimisi yaptırmaz. Hoca en az 8 - 10 yıldır o spor ile ilgileniyor olsun ki sonradan sorun yaşanmasın.
Baya bir spor geçmişi var madalyaları falanda var

Bunlar üzerine eğitim veriyor ve 8 yıldan fazla ilgileniyor galiba, En kötü gidip görücez.

MUAYHTAİ EMF AVRUPA ŞAMPİYON🥇
MUAY THAİ MİLLİ TAKIM ANTRENÖRÜ 🇹🇷👍
13.KHAN KIDEMLİ ANTRENÖR 👍🙏
MUAY THAİ 👍🇹🇷KICK BOKS 👍🇹🇷BOKS 👍🇹🇷

Yeni konular

Geri
Yukarı