Müdür yardımcılarının derse birden girip arama yapması doğru mu?

parker26strike

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Çıkışlarda 3 gün üst üste kavga çıktı hepsinin de bizim sınıf ile alakası vardı. Matematik dersindeydik. Bir anda hiç ses vermeden sınıfa 2 müdür yardımcısı ve 1 bilişim hocası girdi. Direkt elleri kaldırın ayağı kalkın deyip hepimizi tahtaya dizdiler. Telefonları istediler hepimizin üstünü 2 kez aradıktan sonra tüm çantalara bakıp gittiler. Sonradan öğrendik meğer tüm 8'lere yapmışlar. Düşünecek olursak ders yarım kaldı fakat matematik hocası bunu biliyor gibiydi. Direkt ödevleri verdi 1 2 soru daha çözelim dedi sınıfa girdiler. Mantıken bu dersin yapısını bozma ve dersi sabote etme olmuyor mu? Hocaları seviyorum fakat çantalara detaylı bir şekilde bakmadılar bile. Ön cep vs. kitaplık arkası tahtanın gizli bölmesi gibi yerlere bakmadılar ve çıkışta telefonları aldık. Soruma cevap verirseniz sevinirim. İyi günler.

Üstünü araması normal değil diye biliyorum ama bunu kimseye anlatamazsın. Eğer teknik meslek lisesine falan gidersen alışırsın bu duruma. Telefonları çıkışta almışsınız en azından. Biz hakları olmamasına rağmen alıp vermeyiz diye tehdit ediliyoruz. Üstte arkadaşın yazdığı gibi eğer Türkiye'de yaşıyorsan okuldan mantıklı bir şey bekleme. Bir yere şikayet falan edersen bir şey çıkacağını da düşünmüyorum.

Merhaba. Çıkışlarda 3 gün üst üste kavga çıktı hepsinin de bizim sınıf ile alakası vardı. Matematik dersindeydik. Bir anda hiç ses vermeden sınıfa 2 müdür yardımcısı ve 1 bilişim hocası girdi. Direkt elleri kaldırın ayağı kalkın deyip hepimizi tahtaya dizdiler. Telefonları istediler hepimizin üstünü 2 kez aradıktan sonra tüm çantalara bakıp gittiler. Sonradan öğrendik meğer tüm 8'lere yapmışlar. Düşünecek olursak ders yarım kaldı fakat matematik hocası bunu biliyor gibiydi. Direkt ödevleri verdi 1 2 soru daha çözelim dedi sınıfa girdiler. Mantıken bu dersin yapısını bozma ve dersi sabote etme olmuyor mu? Hocaları seviyorum fakat çantalara detaylı bir şekilde bakmadılar bile. Ön cep vs. kitaplık arkası tahtanın gizli bölmesi gibi yerlere bakmadılar ve çıkışta telefonları aldık. Soruma cevap verirseniz sevinirim. İyi günler.
Bunun normal olduğunu biliyorum. İleride olacak kavgalarda kötü sonuç çıkmasın diye yasak olan eşyaları arıyorlar. Yanlışsa düzeltin. Bizde de dönem başında haber verdiler bir ara baskın yapacaklar.😁

Burada sorun ne onu anlamadım. Gayet normal rutin bir kontrol yapılmış. Lisede her iki haftada bir(bazen değişir) alışkanlık olarak yapılıyor zaten böyle şeyler.

Bize de önceden haber vermişlerdi. Üniversiteye giden abime sordum öyle diyorlar yapmıyorlar dedi. Beden hocası da yumuşak biri yapılacak haberiniz olsun önümüzdeki hafta dedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı