Mülteci krizi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bugün olan 5. konu sanırım. Moderasyon ekibi sabit bir konuya yönlendirse...
Hayır yani, farklı bir fikir belirtilse veya beyin fırtınaları dönecek bir konu olsa neyse diyeceğim. Birileri kavga edecek, fikri olmayanlar burada zikr'lerini yazacak, o ona laf söyleyecek bu buna laf söyleyecek.

Bazen bilerek açıldığını düşünüyorum ne yalan söyleyeyim siyasi konuların. Bir teknoloji forumunun da konu dışı adı altında ekseninden bu kadar çıkmasını doğru bulmuyorum.

Hayır yani, farklı bir fikir belirtilse veya beyin fırtınaları dönecek bir konu olsa neyse diyeceğim. Birileri kavga edecek, fikri olmayanlar burada zikr'lerini yazacak, o ona laf söyleyecek bu buna laf söyleyecek.

Bazen bilerek açıldığını düşünüyorum ne yalan söyleyeyim siyasi konuların. Bir teknoloji forumunun da konu dışı adı altında ekseninden bu kadar çıkmasını doğru bulmuyorum.
Konu Dışı zaten Technopat'ın Karaborsası. :)

Ülkemize yapılan sayısız göç ve kaçak giren mülteciler hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu mülteci krizleri nereye varacak, hepimiz tahmin edebiliyoruz ama sizin de görüşlerinizi merak ettim.
2 oy fazla alacağım derken ülke yanıp gidiyor. Uğraşsınlar şimdi.
#TürkiyeYanıyor

Devleti ayakta tutan halktır.
Halkın işi yükselmek, terakkisi için çalışmaktır. Forumlarda sağdan soldan duyulan lafları sürekli papağan gibi yazmak değildir.

Zaten gündemi bitmeyen bir ülkeyiz, rahatlamak için foruma giriyorum ki teknoloji hakkında bir şeyler öğreneyim. Ana sayfada 5 tane siyaset konusu görünce kafa kalmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı