Mültecilerden Kaçarken Araba Çarpan 15 Yaşındaki Çocuk Hayatını Kaybetti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Türk vatandaşlığına geçmiş diye duydum yani aslı Türk değil.

Öyle zaten hocam. Pakistanlılar artık Türkiye'ye gelmeden önce isimlerini Türk ismi olarak değiştiriyorlar. Türk görünmek için Türkçe dövme bile yapıyorlar. Bu sığınmacı taparlar da, Türk vatandaşlığı olan herkesi Türk zannediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gazeteci İbrahim haskoloğlu: “iddiaları dün yetkililere sordum ancak hiçbirisi cevap vermedi, açıklama gereği de duymadılar.” diye açıklama yapmış 1 saat önce. Biz miyiz öz yurdumuzda garip...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bi' araştırın. Afganistan ve Pakistan'da baça bazi adı altında, küçük erkek çocukları cinsel ihtiyaç olarak gören pedofili gelenekleri var.

Ülkemize milyonlarca potansiyel pedofili sapık elini kolunu sallayarak giriyor.

Ve siz hala bunları savunuyorsunuz. Sığınmacı taparlar, acınacak haldesiniz.

Bunlar başlı başına bu vatanın evlatlarına düşman zaten yoksa bu kadar aciz olunmaz.

Bi' araştırın. Afganistan ve Pakistan'da baça bazi adı altında, küçük erkek çocukları cinsel ihtiyaç olarak gören pedofili bir gelenektir.

Ülkemizde milyonlarca potansiyel pedofili sapık elini kolunu sallayarak giriyor.

Sığınmacı taparlar, buyurun kanıt.

Bi' anda ortadan kayboldunuz. Kanıt kanıt kanıt diye duruyordunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Ban yer miyim bilmiyorum ama şunu söyleyebilirim, ben Türk olmayan kimseyle kardeş falan değilim. Müslüman'ım ama benim kardeşim türktür, Türk kalacaktır. Arap olsun farklı ırk olsun fark etmez benim ülkemdeki kadınlar, çocuklar rahat rahat dolaşamıyorsa bunlar yüzünden. Koparıcaksın kafalarını böcek gibi ezeceksin, ölümü hak eden pislikler.

İbrahim Haskoloğlu yetkililere sormuş cevap alamamış. Demek ki iddia doğru. Türk vatandaşı olsaydı anında söylerlerdi çünkü. Ülkeye alanlar kadar bunları destekleyenlerde suçlu, eli kanlı.

Çocuğun yüzü neden buzlu? Adı soyadı neymiş bilen var mı? Böyle Unutturamazlar!

Bi' araştırın. Afganistan ve Pakistan'da baça bazi adı altında, küçük erkek çocukları cinsel ihtiyaç olarak gören pedofili gelenekleri var.

Ülkemize milyonlarca potansiyel pedofili sapık elini kolunu sallayarak giriyor.

Afgan'ların buraya gelmesinin sebebi bu gelenek zaten. Eş cinsel ilişkiye girmiş oldukları için dönerlerse idam edilecekler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı