Müslümanlar için mastürbasyon bırakma taktiği

• Konuyu başlatan Rexie
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 125
  • Görüntüleme 10B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Cinsellik evet ihtiyaçtır ona lafım yok zaten. Mastürbasyon ile sex farklı şeylerdir.
Seks yapamayan mastürbasyonla cinsellik ihtiyacını bastırır(bir nevi giderir). Aynı şey değiller zaten. Allah ihtiyacını gidermeyi niye haram kılsın?

Seks yapamayan mastürbasyonla cinsellik ihtiyacını bastırır(bir nevi giderir). Aynı şey değiller zaten.

Evet o doğru fakat. Zaten İslam eğer Zina'ya yaklaşmak üzereysen mastürbasyona bir şey demiyor. Mastürbasyon zevk için yapılır eğer yapmazsa vücut rüyalanmayla dışarı atar. Cinsellik ihtiyaçtır, mastürbasyon değildir.

Evet o doğru fakat. Zaten İslam eğer Zina'ya yaklaşmak üzereysen mastürbasyona bir şey demiyor. Mastürbasyon zevk için yapılır eğer yapmazsa vücut rüyalanmayla dışarı atar. Cinsellik ihtiyaçtır, mastürbasyon değildir.
O mantıkla herkes ben tecavüzcü olmamak için yapıyorum der, yasağa uyan kalmaz.

O mantıkla herkes ben tecavüzcü olmamak için yapıyorum der, yasağa uyan kalmaz.
Allah'ı mı kandıracaklar? Yapan kişi bizi ilgilendirmez Allah ile kul arasında olan bir şey bu.

Konu sahibinin derdine bak bide benimkine xd daha kaliteli p*rno izleyebilmek için 10000 liraya sanal gerçeklik gözlüğü almaya çalışıyorum kaç aydır :D

Cevapları okuyunca inanamadım açıkçası. Kendi kendince Allah'ın kanunlarını değiştirip üstüne hükmünü kendi kafasına göre belirleyenler mi dersin aşağılayıp duranlar mı dersin her şey var. Arkadaşlar ben burada kimseye bir şeyi bıraktırmaya zorlamıyorum. Benim bir inancım var. Ve bu inancımın bana yüklediği sorumluluklarım var. Bunlardan biride zevk için veya sizin tabirinizle "ihtiyaç" için mastürbasyon çekmek haramdır. Bunu alışkanlık haline getiren ama bırakmak isteyen kardeşlerime bir tavsiye verdim. İlgilenmiyorsanız çıkın gitsin. Veya mastürbasyon yapmayı çok seviyorsanız ve bırakmak istemiyorsanız bırakmayın. Gelip burada tecavüzcü hocalar, psikolojik destek ırkçılık, yobaz, saçma inanç, komedi falan diyerek saygısızlık yapmayın. Sizleri bir şeye zorlamıyorum. İster yapın ister yapmayın. İnancımı da aşağılamayın. 🙂

Seks yapamayan mastürbasyonla cinsellik ihtiyacını bastırır(bir nevi giderir). Aynı şey değiller zaten. Allah ihtiyacını gidermeyi niye haram kılsın?

Çok saçmalamışsınız. Adam zaten seks yapmak haram vs demiyor. Mastürbasyon yapmak caiz değil. Dini nikahlı olduğun bir kadınla seks yapabilirsin zaten. Ama mastürbasyon caiz değil.

Çok saçmalamışsınız. Adam zaten seks yapmak haram vs demiyor. Mastürbasyon yapmak caiz değil. Dini nikahlı olduğun bir kadınla seks yapabilirsin zaten. Ama mastürbasyon caiz değil.
Kuranın neresinde mastürbasyon yasaklanıyor? Seks haram demedim ki?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı