Müstakil eve Türk Telekom fiber internet altyapısı getirme

Fiaxy

Hectopat
Daha fazla  
Dün Paul Doany'ye Twitter üzerinden ulaşarak yaşadığım sorunları dile getirdim. O da iletişim bilgilerimi isteyerek talebimi ileteceğini ve kendisininde takip edeceğini söyledi. Bu olaydan 20 dakika sonra Türk Telekom tarafından arandım ( 444 0 375 ). Ve benden adres bilgilerimi istediler bende verdim. Kontroller yapacaklarını söylediler. 1 Gün sonra tekrar arandım ve bana Telekom müdürlüğüne talebimi ilettiklerini söylediler. Oturduğum bölge Belediye tarafından yeşil kalması için korunmakta. En fazla 2 kat yapılabiliyor. Yeni inşaatlar yok zaten. Çoğu ev müstakil. Bizim evimizde 4 ev aynı bahçenin içinde birinde amcamlar, diğerinde diğer amcamlar diğerinde, dedemler ve diğerinde de biz oturmaktayız.
Sizce bundan bir sonuç çıkar mı? Telefon hatlarımızın çok eski olduğunu ve 3Mbps üstünde internet alamadığımızı ilettim.

Bir sonuç alamadım arkadaşlar. Size de boşuna vakit harcamamanızı tavsiye ederim.

Hocam İstanbul Avcılarda yeni yapılan binaya hat için başvurduk tam 6 aydır alt yapı çalışması bitecek sözde =) Çok ümitli olmayın bölgenizde alt yapısız alabileceğiniz internetleri araştırın. Örnek olarak varsa eğer KabloNet, SuperBox vs vs

Yeni konular

Geri
Yukarı