Müstekil eve Kablonet getirtme

Patrixcs

Kilopat
Makaleler
5
Yer
Marsilya
Selamlar öncellike birkaç sorum olacak ve altyapı başvurusu nereden yapacağımı soracağım. Evim müstekil bir ev ve Kablonet başvusu yapmak istiyorum. Altyapıları şu an evimde yok fakat ben bu altyapı başvurusunu nasıl yapacağım? Ve baktığım zaman 10 Mbps upload verıyorlar. Şu Nitro gibi vs bir şeyde onu 30 gün en uygun fiyatlı hangisi olur? Ve 100 Mbps ne kadar?

Müstakil* kankam. Bunu yaptırtabileceğini pek zannetmiyorum şirket,ofis vb. olmadığın için fakat müşteri hizmetleriyle bir görüşsen onlar sana uygun en doğru paketi veya farklı çözüm yollarını bulacaklardır.

Müstakil* kankam. Bunu yaptırtabileceğini pek zannetmiyorum şirket, ofis vb. olmadığın için fakat müşteri hizmetleriyle bir görüşsen onlar sana uygun en doğru paketi veya farklı çözüm yollarını bulacaklardır.

Altyapım yok ona başvuru yapmak istiyorum. Bir ara Kablonet arabası görmüştüm sordum müstekile hizmet veriyor musun diye veriyoruz dedi. Ben altyapı başvurusu nereden yapacağım? Site adına ama.

Türk Telekom gibi yıl içinde yatırım planında yoksunuz, talebinizi bir dahaki sene değerlendireceğiz vb. şeyler söyleyecekleri kesin, ben bir ara uğraşmıştım, pek olumlu cevap alamamıştım. Şansını denemekte fayda var. Tüm şirketlerin politikası minimum maliyet maksimum kar olduğu için pek umutlu olmamakta fayda var.

Müstakil evden çok apartman tarzı yerlere altyapı yatırımı yaparlar çünkü daha kârlı. Öncelikle bulunduğunuz ilde KabloNet var mı öğrenin. Ondan sonra en yakın Türksat A.Ş müdürlüğune gidip dilekçe verin.

Müstakil evden çok apartman tarzı yerlere altyapı yatırımı yaparlar çünkü daha kârlı. Öncelikle bulunduğunuz ilde Kablonet var mı öğrenin. Ondan sonra en yakın Türksat'a. Ş müdürlüğune gidip dilekçe verin.

Bulunduğum yerde benden biraz uzakta ama bizim semte var. Zaten bakınca bursada var.

10 Mbps vermiyorlar normal paketlerde. Ek bir ücret 10-20 TL arası vererek bir günlüğüne uploadı 10 Mbps yapıyorlar. Anladığım kadarı ile sizde yayıncı olmak istiyorsunuz. Yayın açacağınız günler ücret karşılığında uploadı artırabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı