Müziğin ritmine göre değişen masaüstü arka planı yapmak

MriSyrlex

Hectopat
Makaleler
1
Yer
C:/Adana İmparatorluğu.
Daha fazla  
Hepinize merhaba arkadaşlar ben müziğin ritmine göre değişen masaüstü arka planı yapmak istiyorum örneğin 1.müziği başlattım ya onda ritmi ayrı 2. müzikte ise ritmi yine ritmi ayrı.
Bunu nasıl yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepinize merhaba arkadaşlar ben müziğin ritmine göre değişen masaüstü arka planı yapmak istiyorum örneğin 1.müziği başlattım ya onda ritmi ayrı 2. müzikte ise ritmi yine ritmi ayrı.
Bunu nasıl yapabilirim?

Wallpaper Engine ile yapılabiliyordu diye hatırlıyorum.

Bunu nasıl yapabilirim?

Eğer yapabilirsen linki konu altına bırakır mısın (proje linkini)

Bunu nasıl yapabilirim?

Wallpaper Engine ile yapabilirsin bende kullanıyorum. Steam üzerinden alabilirsin.

Rainmeter ile de kolayca yapabilirsin. Hem rainmeter hemde VisBubble 3.0 Rainmeter Skin şu linkteki paketi indirip kurarsanız attığım resimlerden kolayca yapabilirsiniz.

1614410836732.png

1614410954569.png

O kısma gelip BarExtrude.ini seçeneğini seçenerseniz haraketle masaüstünüz aktif olacaktır. İsterseniz daha da özelleştirebilirsiniz. Altta ki seçenekleri seçerseniz de daha farklı hallerini bulabilirsiniz.

1614411133706.png

Yeni konular

Geri
Yukarı