Müzik bağımlısıyım

AresSenseii

Hectopat
Merhabalar; aşırı müzik bağımlısı biriyim, sabah kalktıktan birkaç dakika sonra bilgisayar başına geçip müzik dinlemeye başlıyorum. Oyunun açılırken bile hızlı bir şekilde arkada müzik açıyorum oyun açılınca da kapatıyorum. Video, dizi, film izlerken durdurup birdenbire müzik dinliyorum 10-15 saniye dinledikten sonra tekrar izlemeye devam ediyorum. Ve bu şekilde 20dk süren video oluyor 30dk :D . Müzik dinlerken genelde arka plandan gelen ufacık bir "tınnn" sesi bile bana çok büyük haz veriyor. Dışarı kulaklıksız çıkamam. Birisi ile konuşurken müzik dinlemem imkansız. Satın aldığım kulaklığın eğer müzik performansı kötü çıkarsa üzülüp yine müzik dinliyorum :D . Daha neler neler...

Bunları sadece ben mi yapıyorum?

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar; aşırı müzik bağımlısı biriyim, sabah kalktıktan birkaç dakika sonra bilgisayar başına geçip müzik dinlemeye başlıyorum. Oyunun açılırken bile hızlı bir şekilde arkada müzik açıyorum oyun açılınca da kapatıyorum. Video, dizi, film izlerken durdurup birdenbire müzik dinliyorum 10-15 saniye dinledikten sonra tekrar izlemeye devam ediyorum. Ve bu şekilde 20dk süren video oluyor 30dk :D . Müzik dinlerken genelde arka plandan gelen ufacık bir "tınnn" sesi bile bana çok büyük haz veriyor. Dışarı kulaklıksız çıkamam. Birisi ile konuşurken müzik dinlemem imkansız. Satın aldığım kulaklığın eğer müzik performansı kötü çıkarsa üzülüp yine müzik dinliyorum :D . Daha neler neler...

Bunları sadece ben mi yapıyorum?

Şimdiden teşekkürler.

Tam olarak aynısını yapmasamda oyun açılırken 10 sn de olsa şarkı açıyorum vb. yalnız değilsiniz hocam :D

Ben de tam bir müzik bağımlısıyım. Senle biraz farklı, her fırsatta müzik dinleyebilirim, her an müzik açabilirim bir yerlerden. Eğer kısa da olsa bir süre müzik dinlememişsem kesinlikle toplanıp birikmiş, patlamaya hazır bir müzik birikintisi hazırda bekliyordur. :D
Benim asıl senle benzeyen bağımlılık tarafım ise söylemek. Şarkı söylemeden duramıyorum, illa ki mırıldanacağım. Her türden dinlediğim vardır ve her an her türden söyleyebilirim. İçime ne sinerse, o an nasıl hissedersem içimden geldiği gibi hareket ediyorum.
Söylemesem de bir yerlerden mutlaka bir ritim çıkarıyorum. Ya elimle, ayağımla ya da duyduğum herhangi bir sesle kombinleyerek ritim oluşturuyorum.
Gitar ve piyano çalıyorum. Piyanoda çok seri değilim henüz. Özellikle gitara erişmem daha kolay olduğu için kendi kendime, kendimce müzik ziyafetleri veririm. Kendim pişirir kendim yerim. :D
İşin aslı müziğin yeri bende çok ayrıdır, benim için ruhsal bir gereksinim. Müziksiz asla.

Geri
Yukarı