Müzik dinlemek için 1000 TL kulaklık önerisi

Burakeira

Hectopat
Merhaba Technopat ailesi. 1000 TL bütçem var kulak üstü veya kulak içi Bluetooth'lu şarjı uzun giden bir kulaklık arıyorum. Şu an JBL 560BT almayı düşünüyorum bu fiyat bandına daha iyisi var mıdır?

Hocam arkadaşların önerisiyle JBL Live460NC almıştım, 2.5K para verdim ama hiç memnun değilim. Malzeme kalitesi, ANC falan harika ama ses kalitesi daha önce kullandığım 1000 TL altı Sennheiserlerden bile kötü. Bir daha asla JBL bulaşmam. Model olarak isim veremem ama Sennheiser önerebilirim. Kullandığım tüm modellerinden bozulana kadar aşırı memnundum.

Hocam arkadaşların önerisiyle JBL Live460nc almıştım, 2.5k para verdim ama hiç memnun değilim. Malzeme kalitesi, ANC falan harika ama ses kalitesi daha önce kullandığım 1000 TL altı Sennheiser'lerden bile kötü. Bir daha asla JBL bulaşmam. Model olarak isim veremem ama Sennheiser önerebilirim. Kullandığım tüm modellerinden bozulana kadar aşırı memnundum.

JBL inanılmaz bir marka gerçekten aşırı övenler aşırı gömenler var çok çekinceliyim o yüzden teşekkür ederim tavsiyen için.

JBL 510BT bakabilirsiniz 560'a göre daha uzun pil ömrü var.

Tek farkı pil ömrü mü? 560'ın daha fazla özelliğe sahip olması gerekiyor sanki.

JBL inanılmaz bir marka gerçekten aşırı övenler aşırı gömenler var çok çekinceliyim o yüzden teşekkür ederim tavsiyen için.

Tek farkı pil ömrü mü? 560'ın daha fazla özelliğe sahip olması gerekiyor sanki.

510'un hızlı şarj özelliği, pil ömrü ve Bluetooth versiyonu daha önde arada da 50 TL'lik fark var bence 510 alınmalı.
Bende 510 kullanıyorum 1 saatlik şarj 3-4 gün götürüyor.

JBL inanılmaz bir marka gerçekten aşırı övenler aşırı gömenler var
Öyle gerçekten, araştırırken ben de çok rastladım. Umarım siz beğenen tarafta olursunuz, yoksa çok koyuyor o kadar para vermek. Keşke imkan varken Sennheiser True wireless alsaydım diyorum çoğu zaman, şimdi uçmuş gitmiş fiyatları.

510'un hızlı şarj özelliği, pil ömrü ve Bluetooth versiyonu daha önde arada da 50 TL'lik fark var bence 510 alınmalı.

Çok teşekkürler değerli tavsiyen için göz ününde bulunduracağım.

Öyle gerçekten, araştırırken ben de çok rastladım. Umarım siz beğenen tarafta olursunuz, yoksa çok koyuyor o kadar para vermek. Keşke imkan varken Sennheiser true Wireless alsaydım diyorum çoğu zaman, şimdi uçmuş gitmiş fiyatları.

Sanırım JBL alacağım. Aldıktan sonra deneyimlerim hakkında bende bilgilendirme yaparım.

Yeni konular

Geri
Yukarı