Müzik dinlemek için 500₺ bandında kulaklık önerisi

Bütçe
500₺
Arkadaşlar, galiba bir üst modelini gördüm, bu kadar farkı vermeye değer mi? Aktif gürültü engelliyicisi varmış.
Bu kasayı tavsiye etmem pad 'lerden ötürü. O fiyatlara ses odaklı başka ürünlere bakabilirsiniz. Bi arkadaşta stüdyo demiş mesela Beats 'e oda abartmış. Ort sınıfın giriş seviyesi ama pahalı. Markadan ve özelliklerden dolayı. JBL alacaksanız birazdaha fazla verin ama sorunları araştırın. Garanti problemi var böyle pahalı ürünlerde.

Bu kasayı tavsiye etmem pad 'lerden ötürü. O fiyatlara ses odaklı başka ürünlere bakabilirsiniz. Bi arkadaşta stüdyo demiş mesela Beats 'e oda abartmış. Ort sınıfın giriş seviyesi ama pahalı. Markadan ve özelliklerden dolayı. JBL alacaksanız birazdaha fazla verin ama sorunları araştırın. Garanti problemi var böyle pahalı ürünlerde.

Hocam JBL olarak ne önerebilirsiniz? Ayrıca Anker SoundCore Life Q20 nasıldır, sizinde fikrinizi merak ediyorum.

Yanıtlarınız için teşekkürler, son sorum olarak Anker SoundCore Life Q20 mi almalıyım, JBL T500BT mi almalıyım? @Tekila Harun @Cenksari06 @Nesquik @sergun
Yeni nesil Beats Solo 3 alın (clup collection) , 2. El olarak 600 bandında satan tanıdıklarım var. Padleri yumuşak, şarj 40 saat. 100 TL üstüne çıkarsanız sıkıldığınızda satarken zarar bile etmezsiniz. Apple garantisini anlatmaya gerek yok.

Onun dışında JBL 'lerde f/p ürünü ancak çok pahalı bence. 10 saat şarj gidiyor tamam ama padler zaten dökülüyor hemen. Çin'den deri pad alıp takılabilir ama sesler o pedin içerisinde de oluşuyor. Önemli detaylar bunlar.

https://www.hepsiburada.com/beats-s...ollection-mat-siyah-mx432ee-a-p-HBV00000RG4TV Hocam buydu dediğiniz demi? Ani bir haber ile bütçem 1000₺ civarına çıktı.

Son düzenleme:
Yanıtlarınız için teşekkürler, son sorum olarak Anker SoundCore Life Q20 mi almalıyım, JBL T500BT mi almalıyım? @Tekila Harun @Cenksari06 @Nesquik @sergun

https://www.hepsiburada.com/beats-s...ollection-mat-siyah-mx432ee-a-p-HBV00000RG4TV Hocam buydu dediğiniz demi? Ani bir haber ile bütçem 1000₺ civarına çıktı.
Valla bütçe çıktıysa hemen güvenli ticaret sistemiyle kapalı kutu bir ürün alabilirsiniz. Bu arada değişen sadece renk değil. Clup collection kablolu ve kablosuz ses kalitesi çok daha iyi. Araştırıp bakın. Ona göre tercih edin. Garanti fatura tarihinde başlıyor bu arada. Apple seri no kontrol edebilirsiniz.

Valla bütçe çıktıysa hemen güvenli ticaret sistemiyle kapalı kutu bir ürün alabilirsiniz. Bu arada değişen sadece renk değil. Clup collection kablolu ve kablosuz ses kalitesi çok daha iyi. Araştırıp bakın. Ona göre tercih edin. Garanti fatura tarihinde başlıyor bu arada. Apple seri no kontrol edebilirsiniz.

Hocam bu bluetooth özelliği olan bütün cihazlarda kullanılabiliyor de mi? Bu arada verdiğim ürün dediğiniz ürün mü?

Evet kullanılıyor
Hocam bu bluetooth özelliği olan bütün cihazlarda kullanılabiliyor de mi? Bu arada verdiğim ürün dediğiniz ürün mü?
Evet kullanılıyor, iosta otomatik güncelleme alıyor. Android 'de beats uygulaması ile kulaklığa güncelleme geliyor. İcon collection ve clup collection farklı. İlla renk diyorsanız araştırın farkları var çünkü pek bilinmesede.

Evet kullanılıyor

Evet kullanılıyor, iosta otomatik güncelleme alıyor. Android 'de beats uygulaması ile kulaklığa güncelleme geliyor. İcon collection ve clup collection farklı. İlla renk diyorsanız araştırın farkları var çünkü pek bilinmesede.

https://www.hepsiburada.com/beats-s...tion-retro-lacivert-mv8w2ee-a-pm-HB00000F57SN Hocam burda mavi renginde "Club Collection" oluyor galiba. Hem 150₺ daha pahalı hem de bu rengi çok çocuksu geliyor. Çok farkı oluyor mu aralarında?

@Cenksari06 Hocam birde bu kulaklığı alınca bilgisayarda da kullanmak istiyorum, böyle bir bluetooth adaptörü buldum. Bu ürün bluetooth 5.0 Beats Solo 3 ise 4.1, çalışır mı?

Son düzenleme:
https://www.hepsiburada.com/beats-s...tion-retro-lacivert-mv8w2ee-a-pm-HB00000F57SN Hocam burada mavi renginde "Club Collection" oluyor galiba. Hem 150₺ daha pahalı hem de bu rengi çok çocuksu geliyor. Çok farkı oluyor mu aralarında?

@Cenksari06 Hocam bir de bu kulaklığı alınca bilgisayarda da kullanmak istiyorum, böyle bir Bluetooth adaptörü buldum. Bu ürün Bluetooth 5.0 Beats Solo 3 ise 4.1, çalışır mı?

Standart bir Bluetooth'lu cihaza bağlanıyor, gecikme yok çok kalitesiz bir şey almayın. Mavi var bende epey şık yine de kişisel tercih. Verilere göre kablosuz performansı kabloludan haliyle kötü ama Club serisinde bu dengelenmiş söylenene göre. Hissediliyor da deneme imkanım oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı