Müzik dinlemek için hangi uygulamayı kullanıyorsunuz?

Apple Music, Spotify ve YouTube Music. Ses kalitesi için Apple Music kusursuz fakat ekolayzer için iOS üzerinde Spotify en iyi tercih oluyor. Hepsinin farklı bir avantajı var ve oldukça ucuz. Hatta Akbank gibi bir bankanız varsa bedava.

Ben Spotify kullanıyordum ama Premium denemesi bitince istediğim müziği çalmamaya başladı. Değiştirmem gerekiyor. YouTube Music kullanmayacağım. Ne önerirsiniz?

Vallahi ben YouTube Music şiddetle tavsiye ederim, zaten YouTube Premium'u 9 TL'ye alabiliyorsunuz (Papara Card ile) yanında da YouTube Music geliyor zaten, hem YouTube'da istediğin şarkıyı bulabiliyorsun hem de remixlerini Slow hallerini de bulabiliyorsun çok faydalı bence

Vallahi ben YouTube Music şiddetle tavsiye ederim, zaten YouTube Premium'u 9 TL'ye alabiliyorsunuz (Papara Card ile) yanında da YouTube Music geliyor zaten, hem YouTube'da istediğin şarkıyı bulabiliyorsun hem de remixlerini Slow hallerini de bulabiliyorsun çok faydalı bence
Peki ücretsiz versiyonunda arka planda oynatma var mı?

YouTube Premium kullandığım için YouTube Music bedavaya geliyor o yüzden YouTube Music kullanıyorum ve arayüzü, ses kalitesi vs. gayet iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı