Müzik dinlemek için kulaklık önerisi

Meno1

Hectopat
Merhaba arkadaslar muzik dinlemek icin bir kulaklik almam gerekiyor kulakici istiyorum oncesinde JBL210a Pure Bass kullanmistim cok memnundum lakin cabuk bozuldu daha kaliteli daha uygun oneriniz var mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
SONY MDR.EX110AP Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık Kırmızı şu an fiyatı biraz pahalı ama ben indirime denk getirip 100 liraya almıştım. Siyah rengini aldım. Silikonları çok toz tutuyor ama ses kalitesi olarak güzel bir kulaklık. Alalı 1.5 - 2 ay civarı oldu. Şimdilik güzel gidiyor herşey.

Ben Sony MDR-XB550 kullanıyorum memnunum. Tavsiye ederim.
SONY MDR.EX110AP Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık Kırmızı şu an fiyatı biraz pahalı ama ben indirime denk getirip 100 liraya almıştım. Siyah rengini aldım. Silikonları çok toz tutuyor ama ses kalitesi olarak güzel bir kulaklık. Alalı 1.5 - 2 ay civarı oldu. Şimdilik güzel gidiyor herşey.
Dostum bütçen nedir?
Arkadaslar 150 lira civari gurultu engelleme falan olursa cok daha ii olur

Benim dediğim kulaklık bana göre sesi iyo kesiyor ve yine bana göre sesi dışarı çok fazla vermiyor. Ses kalitesi hakkında yorum yapamayacağım çünkü profesyonel bir dinleyici değilim. Benim için yeterli bir kulaklık. Genelde bass ağırlıklı müzikler dinlerim ve basslari beni tatmin ediyor. Tabi biraz pahalı. Fiyatı neden bu kadar arttı bilmiyorum. Zaten ben 100 liraya D&R dan almıştım. Aldığım zamanlar Media Markt ta 119 liraydı. Şu an 169. İndirim kovalarsabiz daha ucuza bulursunuz bence.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı