Müzik için kulaklık önerisi

canbiceps35

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,
Ben aşırı bir müzik bağımlısı biriyim yani imkanım olsa clublardan çıkmam, sürekli yüksek sesle müzik dinliyorum. Arada bir de oyun oynuyorum. Bunun için sizden kulaklık önerisi istiyorum, BT bir kulaklık olarak fiyat aralığım 1500-2000 TL civarı. Biraz araştırdım bana en uygun jabra Elite 85h ve Sony WH-XB900N buldum yüksek bass ve ince tınılar benim için önemli çünkü çalıştığım yerde müzik dışında vakit geçirebileceğim pek bir alternatifim yok.
Şimdiden teşekkür ederim iyi günler.

İnce tınıları seviyorsanız Sennheiser hoşunuza gedebilir. HD450 modeline bakmanızı öneririm.
sennheiser 458 modeline baktım da onda bass lar eksik kalıcak korkusuyla yaklaşamıyorum pek, daha önce razer kraker pro gaming vardı ondan basslara alışkın olduğum için pek yanaşamıyorum, tavsiyeniz için teşekkür ederim :)

Sony WH-1000XM3 diyecektim 2.5K olmuş, geçen sene 1500TL'ye bulunuyordu. Eğer bir indirim yakalarsanız Sony kalitesinden şüpheniz olmasın.
Tavsiyeniz için teşekkür ederim,
Sony WH-XB900N 1000xm3 aşırı bir fark var mı yoksa 900 de tatmin edici olur mu ?
Sitesinde satış fiyatı 310 dolar hocam, nasıl 5 bin oluyor anlamadım.
310 dolar sitede fakat, TR de aradığımda 5000 gibi bir ücret çıkıyor üstad yine de teşekkür ederim..

Yeni konular

Geri
Yukarı