Müzik ve oyun için 750 TL kulaküstü kulaklık önerisi

Bütçe
750 TL

Churchillx

Kilopat
Merhaba dostlar. Öncelikle evde müzik dinliyorum ve FPS oyunları oynuyorum (genelde Fortnite). Daha önce kulaküstü kulaklık kullanmadım internet kafe dışında. Uzun süre taktığımda ağrı yapmayacak hafif, mümkünse en az seviyede terleten ve müzik ses kalitesi de bir o kadar iyi olan bir kulaklık arayışına girdim.

Oyun kulaklığı alsam müzik dinlerken, müzik için alsam oyun oynarken sıkıntı yaşar mıyım şüphesiyle doluyum. Müzik için olan Bluetooth kulaklıklar ses gecikmesiyle nedeniyle oyunlarda iyi performans veremeyeceğini düşünüyorum (ama yine de gerçekten kaliteliyse önerebilirsiniz). Oyun kulaklıklarının da müzikleri kaliteli oynatabileceğini düşünmüyorum.

Deneme şansım maalesef olmadığı için konu açma gereği duydum. Aklımda HyperX Cloud 2 var hala alınır mı bilmiyorum malum yeni teknolojiler de piyasada.

Müzik kulaklığı olarak da markası çok önemli değil temiz ve kaliteli ses versin istiyorum. JBL, Sony gibi markalar ön sırada tabii ama illa ki alternatifler de vardır sayenizde bilgilenebilirim.

Bütçe olarak 750 TL gibi bütçem var fakat gerçekten verdiğim paranın hakkını alabilmek istiyorum. Teşekkürler.

Corsair VOID RGB ELITE USB Premium 7.1 Surround CA-9011203-EU Ca Fiyatları ve Özellikleri Gerçekten çok iyi bir kulaklık, fiyatı da tam 750 TL ve tabii ki Corsair kalitesi de göz ardı edilemez. Verdiğiniz paranın hakkını kat kat alırsınız, uzun yıllar sorunsuz kullanırsınız. Ayrıca çok da ağır olmadığı için rahat bir kulaklık.

Üst kısmındaki sünger çok rahat olacağını gösteriyor gerçekten ve kumaş yastıklar da benim gibi terleyenler için çok daha iyi gibi. Konfor olarak 9/10 verilir denemeden bile. Değerlendirmeye alıcam.

Yeni konular

Geri
Yukarı