Müzik ve Oyun İçin Kulaklık Önerisi

StyxFALL

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar herkese, hem oyunlarda hem de müzik dinlerken tatmin edecek bir kulaklık arıyorum. Aynı zamanda mikrofon kalitesi de önemli gürültü engelleme özelliği olursa çok iyi olur :) Bütçe konusunda çok kararsızım ama üst sınıf bir kulaklık düşünmüyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler..

Ben Beats EP kullanıyorum müzik ve oyunlarda. USB Dac a bağlayıp mikrofonum ayrı. Ondan önce Rampage SN RW6 kullanıyordum ses kalitesi inanın çok çok iyi. Kendinden ses kartlı. Kablo kalitesi şahane USB girişli titreşimli. Ses kalitesi çok çok güzel ve 30 dakika müzik dinleyincec adamın kulakları çınlıyor. :) Bass tiz midler hepsi çok iyi.

Ben de bu şekilde bir şey arıyorum. Konu açacaktım fakat açıldığını gördüm ben de buraya mesaj atmak istedim. Bütçe 500 liraya kadar çıkabilir. Fakat çok fazla da para vermek istemiyorum. Kingston HyperX Cloud Stringer için müzik açısından tatmin edici yorumları aldım.

Elimde Razer Kraken X Lite var ve bass 0'a yakın o yüzden memnun kalmadım. Kulaklıkta istediğim şeyler oyunlarda kullanayım, müziği tatmin edici güzellikte olsun bass'ı hissedeyim ve kulaklığı çıkarınca beni boğmasın döner başlıklı olursa çok güzel olur.

RGB, Kablosuz olması ve 7.1 takıntım yok.

Ben de bu şekilde bir şey arıyorum. Konu açacaktım fakat açıldığını gördüm ben de buraya mesaj atmak istedim. Bütçe 500 liraya kadar çıkabilir. Fakat çok fazla da para vermek istemiyorum. Kingston HyperX Cloud Stringer için müzik açısından tatmin edici yorumları aldım.

Elimde Razer Kraken X Lite var ve bass 0'a yakın o yüzden memnun kalmadım. Kulaklıkta istediğim şeyler oyunlarda kullanayım, müziği tatmin edici güzellikte olsun bass'ı hissedeyim ve kulaklığı çıkarınca beni boğmasın döner başlıklı olursa çok güzel olur.

RGB, Kablosuz olması ve 7.1 takıntım yok.
Üstteki tavsiyem sizede gelsin. :)

Mikrofon kabloda değil. Kablodaki ses titreşim kontrol falan. USB girişli tak çalıştır driveri kur tamamdır. Bassları beyni krem peynir kvamına getirir. İçiniz titrer ayarlarsanız. Kablo kalınlığı HDMI kablosu gibidir aşırı sağlam. 2 sene kullandım sıkıntı çıkartmadı. Ses kartının driverini kurun keyfin ve oyunun zevkini çıkartın.

Son düzenleme:
Mikrofon kabloda değil. Kablodaki ses titreşim kontrol falan. USB girişli tak çalıştır driveri kur tamamdır. Bassları beyni krem peynir kvamına getirir. İçiniz titrer ayarlarsanız. Kablo kalınlığı HDMI kablosu gibidir aşırı sağlam. 2 sene kullandım sıkıntı çıkartmadı. Ses kartının driverini kurun keyfin ve oyunun zevkini çıkartın.

Teşekkür ederim fakat mikrofon için bir şey dememişsiniz. Ayrıca başka bir mikrofon mu alayım?

Önerdiğiniz model dışında. Bir tık daha iyi olabilecek maksimum 700 liraya önerebileceğiniz modeller var mı? Söylediğiniz kulaklığı olmasa da bu markaların bir çok kulaklığını kullandım. Benim şansıma olsa gerek kısa süre içerisinde bozulmalar meydana geldi. Servisleri vs yardımcı oldular ama yine de almışken biraz daha iyi bir şey almak istiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı