Müzik Videosu İçin Montaj Programı Önerisi

Bavier

Kilopat
Yer
España
Daha fazla  
Meslek
Müzisyen
Müzik grubum için küçük çaplı improvize kayıtlarımızı kendi yaptığımız videolar ile yayınlamaya karar verdik.
Ancak, ''Sony Vegas Pro, Ligtworks, Hitfilm4express'' gibi birkaç programı da kullanarak hazırladığım videolarda ciddi farklılıklar olduğunu gözlemledim.
Hazırladığım videoları gerekli sosyal hesaplara ve tabii ki arşivimize yüklemeden önce hepsinin görüntü, renk ve en önemlisi ses kalitelerini aynı stabilite ile hazırlamak istiyorum.

Müzik ve ses kalitesini bozmayacak ve ücretsiz olan, gerektiğinde küçük efektler kullanmaya imkan veren bir yazılım arıyorum. Önerileriniz var mı?

İnternette aradım ama müzik klipleri için özellikle kullanılan bir programın izine bile rastlayamadım.

Gösterdiğiniz ilgi ve alakaya şimdiden minnettarım.

Saygılar.

Edius'da iyidir kullanışlı. Çok daha basit bir program istiyorsan Camtasia Studio var. Hem basit arayüzlüdür hem de kullanışlı.

Merhaba,
Tavsiyeler için çok teşekkür ederim. Evet ücretsiz programlarla ilgileniyorum. Korsan yazılımlarla uğraşmak istemiyorum.
Camtasia Studio gibi programlar çok basit programlar. Bu ve bunun gibi programları yıllardır kullanıyorum zaten. Bana profesyonel yazılım lazım derken Davinci Resolve gibi programlardan bahsediyordum.
Youtube' a oyun videosu çekmeyeceğim sonuçta.
Besteler için kaliteli ses kaydı da alabilen bir program aradığım.
Davinci Resolve, Sony Vegas Pro gibi programlar zaten lisanslı olarak elimde mevcut.
İnternette bir sürü program var. Sinema ve dizilerde kullanılan programların free versiyonları falan da var.
''Belki'' dedim aranızdan bu programlardan birini kullanmış biri vardır. O yüzden sordum.
Emeğinize ve sabrınıza sağlık.
Teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı