Muhabbet kuşu ballı kraker yedikten sonra çok uyumaya başladı

Yeniçocuk

Kilopat
Makaleler
2
Merhaba. Muhabbet kuşumuza ballı kraker alırız. Bu sefer aldığımızda ballı krakeri çok fazla yedi. Yedikten sonra çok uyuyor. Halsiz değil. Sabah kalktığımda hareketliydi. Öğlende uçmuştu. Biraz fazla uyuyor. Ballı kraker dokunmuş olabilir mi?

Merhaba. Muhabbet kuşumuza ballı kraker alırız. Bu sefer aldığımızda ballı krakeri çok fazla yedi. Yedikten sonra çok uyuyor. Halsiz değil. Sabah kalktığımda hareketliydi. Öğlende uçmuştu. Biraz fazla uyuyor. Ballı kraker dokunmuş olabilir mi?
Hocam şu hayvanlara ballı kraker falan vermeyin keşke araştırsaydınız vermeden önce içinde kimyasal maddeler tatlandırıcılar var hayvana hep zarar veriyor onun yerine dal darı alın hem doğal hemde hayvanlar çok seviyor.

Hocam şu hayvanlara ballı kraker falan vermeyin keşke araştırsaydınız vermeden önce içinde kimyasal maddeler tatlandırıcılar var hayvana hep zarar veriyor onun yerine dal darı alın hem doğal hem de hayvanlar çok seviyor.

Bilmiyordum onu. Az önce konuyu araştırmadan önce öğrendim. Farklı kişinin söylemesi ile iyice emin oldum. Teşekkürler.

Hocam vermeyin şu zıkkımı hayvanlara. Onun yerine dal darı verin, meyve sebze verin, yumurta maması yapın onu verin ama şu zehiri vermeyin.

Şimdi iyi. Yarasa gibi duruyor. 🙂 Kafes kapalı hareket ediyor. Sümbül çiceğinin kokusundan da etkilenmiş olabilir mi?

Geri
Yukarı