Muhabbet kuşu fiyatları ne kadar?

Hocam üretimhane / petshop'tan aldığınız kuş hiçbir işe yaramaz kusura bakmayın. Eğitemezsiniz , edemezsiniz. Yapabileceğiniz en iyi şey ya bir tanıdıktan yavru sahiplenmek ya da sahibindende sahiplendirme ilanları kovalamak.

Kesinlikle. Yıllarca denedim, eğitimi oluyor evet ama hayvan istemiyor eğitilmeyi. 5 tane falan kuş baktım şu zamana kadar. 1 tanesini yavruyken aldım. Eğitimi için hiçbir şey yapmadım, kendi kendine hayvan benimle temas kurmaya başladı.

Sultan papağanı daha iyi olur arkadaş olarak. Üretimhane ve petshoptan alacağınız muhabbet kuşu çok zayıf olur. Yerli muhabbet kuşları daha kolay alışır ama cılız veya yağlıdır. Jumbo ve çekler daha cübbeli. Çek muhabbet kuşu öneririm. Fiyatları konusunda bir bilgim yok bayağıdır piyasaya bakmıyorum.

Sultan papağanı daha iyi olur arkadaş olarak. Üretimhane ve petshoptan alacağınız muhabbet kuşu çok zayıf olur. Yerli muhabbet kuşları daha kolay alışır ama cılız veya yağlıdır. Jumbo ve çekler daha cübbeli. Çek muhabbet kuşu öneririm. Fiyatları konusunda bir bilgim yok bayağıdır piyasaya bakmıyorum.

Sultan papağının asi si denk gelirse çok yorar. Benimki ele hiç alışamadı her yerimi kanatmıştı. Muhabet kuşları daha dost canlısı.

Geri
Yukarı