Muhabbet kuşu kanadı sarkık

Mr.Joker09

Hectopat
Muhabbet kuşumun 1 kanadı sarkık ve kuş uyukluyor bir de nefes alırken ağzını açıyor, kafesten çıkardım uçamadı kuş hasta gibiydi ve 1 - 2 aydır kuşumun dışkısı kötü kokuyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhabbet kuşumun 1 kanadı sarkık ve kuş uyukluyor bir de nefes alırken ağzını açıyor, kafesten çıkardım uçamadı kuş hasta gibiydi ve 1 - 2 aydır kuşumun dışkısı kötü kokuyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
Fotoğraf atabilirsen daha iyi yardımcı olabilirim 2 tane kuşum var. Ama her şekilde bir veterinere götürmeniz daha mantıklı olacaktır.

Muhabbet Kuşu Forum diye bir yer var, orada daha iyi bilenler oluyor.

Kuşunuz hasta sanırsam, vitamin takviyesi yapın, dediğim forumda konu açın, ilaç önerileri gelecektir.

Dışkısının fotoğrafını atın ayrıca.

Benim de halsiz bir kuşum vardı, düzelir diye veterinere götürmedim ve kuşum sizlere ömür. :(
Veterinere görürseniz iyi olur, kuşunuz kendini toparlamayabilir ve ölebilir.

Kuşun kafası ve kanatları net olacak şekilde fotoğraf paylașın.

@strigoi .

Son düzenleme:
Kuşunuzun dışkı ve kendisinin fotosunu görmek gerekir.Bu tarz konularda çeşitli siteler var.
Eğer fotoyu atarsanız yardımcı olurum.Muhabbet kuşunun hastalığı hakkında daha detaylı bilgi için " kafeskuslari.com " adlı bir site var bakabilirsiniz.Bizler gibi muhabbet kuşu kanarya papağan seven hobicilerde orada takılıyoruz ara sıra .... Geçmiş olsun.

Okuduğumdan anlayabildiğim kadarıyla kuşun ciddi bir sağlık problemi var. Resim ile falan uğraşmak yerine işini iyi yapan bi' veterinere götürün.

Yeni konular

Geri
Yukarı