Muhabbet kuşu ne zaman uyur?

Yavruysa 1 hafta kafes den çıkarma etrafı tanısın yoksa duvara çarpıyor bizimki bayağı çarpmıştı ve çok korkutacak hareketler yapma alışsın sana.
Bu arkadaşın dediklerine katılıyorum. 1 hafta çıkarma kafesten etrafa alışsın. Uçarsam nereye konarım ? Çarpar mıyım diye hesap etsin. Yanına bağırıp çağırmayın, loş ortamda uyusun karanlıkta kalmasın endişeleniyor kafesin tellerine tutunuyor duruyor saatlerce, yemek yemiyor su içmiyor diye endişelenme alışacak. Dediklerimizi uygula dostum sende göreceksin.
Hocam şu an bu mesajı yazarken salınık (2 aylık kuş) ve elime geliyor benden kaçmıyor duvara çarpmıyor.
O zaman çok iyi :)

Bu arkadaşın dediklerine katılıyorum. 1 hafta çıkarma kafesten etrafa alışsın. Uçarsam nereye konarım? Çarpar mıyım diye hesap etsin. Yanına bağırıp çağırmayın, loş ortamda uyusun karanlıkta kalmasın endişeleniyor kafesin tellerine tutunuyor duruyor saatlerce, yemek yemiyor su içmiyor diye endişelenme alışacak. Dediklerimizi uygula dostum sende göreceksin.

O zaman çok iyi :)

Evet elimden yemek te yemişti.
Çok iyi biz 2 haftalık almıştık hayvan ilk gün çarpmadı duvar kalmadı sonra 1 hafta kafes de beklettik alıştı artık 6. yaşına girecek.

Şu an telefondan yazıyorum kuş parmağımda.

Geri
Yukarı