Muhabbet kuşu sürekli ısırıyor

Eren.exe

Centipat
Hocam 1 ay boyunca annesinin babasını sömürdü. Ardından yem yemeyi bilmezken ben aldım öğrettim. Yaklaşık 7-8 aydır.

Hocam elime gelmiyor kafes dışında sevdirmiyorda. Fakat kafes içinde elime geliyor sevdiriyorda. Sadece ısırıyor elimi o sorun.
Elinizi ısırması olayını anlamadım. Elinize güvenmiyor galiba ama güvenmiyorsa neden sevdiriyor?

Lounge

Centipat
Makaleler
8
Yer
bO!
Bir video izlemiştim. Kuşlar kendinin olduğu düşündüğü "ev,yuva" gibi yerlerde otoritesini korumak amacıyla bu tarz hareketlere başvurabiliyor. Onu, başka bir yere götürdüğünüzde ısırmadığını göreceksiniz. Eğer ısırdığında zevk alacak kadar hasta bir kuş değilse.

Mr.Quack_TR

Zeptopat
Bir video izlemiştim. Kuşlar kendinin olduğu düşündüğü "ev, yuva" gibi yerlerde otoritesini korumak amacıyla bu tarz hareketlere başvurabiliyor. Onu, başka bir yere götürdüğünüzde ısırmadığını göreceksiniz. Eğer ısırdığında zevk alacak kadar hasta bir kuş değilse.

Aslında doğru. Kafesini başka bir yere taşımayı deneyin.

KS
KS
xPSYCHOx

xPSYCHOx

Picopat
Elinizi ısırması olayını anlamadım. Elinize güvenmiyor galiba ama güvenmiyorsa neden sevdiriyor?

İşte gariplikte o hocam. Bu dönek çıktı hocam.😅

Aslında doğru. Kafesini başka bir yere taşımayı deneyin.

Hocam odama taşıdım bugün öğleden sonra. Öğleden önce salmıştım salonda. Orada elimi ısırmıştı. Bakalım burada nasıl olacak?

Yeni konular

Yukarı