Muhabbet kuşu sürekli ısırıyor

Oyun yapıyor hocam bizimki de yemliği öyle yapyor topuna da yapıyor özellikle topunu çok seviyor.

Hocam yalnız bu sadece sol ayağı ile kaldırıp indiriyor. Beni sol ayağı ile dövücek mi acaba? Bir de internete baktığıma göre tek çeşit yem yediği için de olabiliyormuş doğru mu?
Seveceğim seni lütfen deyip öpmeye pardon sevmeye çalışın.
Deneyeceğim.

Hocalarım internette dediğine göre tek çeşit yemek yediği için oluyormuş. Bugün havuç, elma, muz verdim. Az da olsa ısırması azaldı.

Yapıyorum hocam. Oyunlar oynuyorum. Kafamdan inmiyor zaten.

Aynı benim sultan papağanım. Benimki de onun gibi sevdirmek için kafasını eğer omzumdan inmez elime gelir konuşur falan ama iş el ile sevmeye gelince ısırır sadece omzumda iken kafamla sevebilirim. Bu kuşların karakteri ile alakalı bir durum. Bazı kuşlar karakteri gereği el ile sevdirmezler.

Aynı benim sultan papağanım. Benimki de onun gibi sevdirmek için kafasını eğer omzumdan inmez elime gelir konuşur falan ama iş el ile sevmeye gelince ısırır sadece omzumda iken kafamla sevebilirim. Bu kuşların karakteri ile alakalı bir durum. Bazı kuşlar karakteri gereği el ile sevdirmezler.

Hocam niye sırtını dönüyor acaba. Tamam elle sevdirmiyorsunda kafes içinde neden sevmemi istiyorsun.

Hocam niye sırtını dönüyor acaba. Tamam elle sevdirmiyorsunda kafes içinde neden sevmemi istiyorsun.

Sırtını dönmek genelde güven anlamına geliyor diye biliyorum. Elinle değil de kolunla falan sevmeyi dener misin? Bazen küstükleri zamanda sırtarını dönüyorlar.

Geri
Yukarı