Muhabbet kuşu sürekli yumurtluyor

Kıskanıyor olabilir. Muhabbet kuşları çok kıskanç canlılardır. Bir şekilde çözün o erkek kuşun diğer dişi kuşlarla konuşmasını.

Arasına kağıt koymuştum kağıdı yemişler ama erkek kuş diğer erkek kuş ile konuşuyor bir de çocuğu onlar ama sanırsam çocukları oldukları bilmiyorlar çünkü sonradan geldiler anne ile baba.

Muhabbet kuşları yavrulama döneminde rahatsız edilmeyi fazla sevmezler. Yumurtalık kapağını açıp bakmayın insanlar görünce ya yumurtayı kırıyorlar ya da yavruya bakmıyorlar.
Arkadaşlar ben bu siteye yeni üye oldum benim kuşumu 1 yıl önce erkek diye aldık ama dişi çıktı ve 3-4 aydır 26 tane yumurtladı hiç çiftleşmediği için hepsi boş çıktı ne yapmalıyım?
Fazla yumurtlamasi dişi kuşun protein kaybetmesine ve hastalanmasına neden olabilir. 8 fazla bir sayı değil fakat 12 - 13'lere çıkarsa müdahale etmelisin.
Merhaba ben bu siteye daha yeni üye oldum kuşumu 1 sene önce erkek diye aldık ama dişi çıktı ve 3-4 aydır 26 kere yumurtladı ne yapmam lazım ???
Arkadaşlar ben bu siteye yeni üye oldum benim kuşumu 1 yıl önce erkek diye aldık ama dişi çıktı ve 3-4 aydır 26 tane yumurtladı hiç çiftleşmediği için hepsi boş çıktı ne yapmalıyım?

Merhaba ben bu siteye daha yeni üye oldum kuşumu 1 sene önce erkek diye aldık ama dişi çıktı ve 3-4 aydır 26 kere yumurtladı hiç çiftleşmediği için hepsi boş çıktı ne yapmam lazım ???

Merhaba ben bu siteye daha yeni üye oldum kuşumu 1 sene önce erkek diye aldık ama dişi çıktı ve 3-4 aydır 26 kere yumurtladı ne yapmam lazım ???
Veterinere götürün. Normal bir durum değil.

sürekli yumurtlamak;
fosfat eksikliği
vitamin eksikliği
üreme organında hasar, Olabiliyor..

Geri
Yukarı