Muhabbet kuşu tüy döküyor

Bayx

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, muhabbet kuşum tüy döküyor. Anüs çevresinde tüy kalmamış. Endişeleniyorum onun için. Normal davranıyor, yem yiyor, ses çıkarıyor, su içiyor, hareket ediyor.

Normal mi bu durum? Aldığım yere sordum, normal dedi. Herhangi bir sıkıntı var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam gerçekten halsiz gibi görünüyor.
Ayrıca söylemeyi unuttum kuşu bugün aldım.

Fotoğraf atar mısınız?
Hocam gerçekten halsiz gibi görünüyor.
Ayrıca söylemeyi unuttum kuşu bugün aldım.

Ayrıyeten söylemeyi unuttum muhabbet kuşları tüy dökme döneminde stresli olur ve yeni gelmiş onun stresi de var onun yanına gidip sessizce konuş yerini tam belirle bir daha değiştirme 2 hafta alışma süreci var eğitimleri izle azıcık 2 haftanın sonunda sana kanı ısınmışsa dışarı çıkartırsın dışarı çıkartmadan önce o 2 haftalık süreçte kuşu salonun etrafını görebileceği bir yere koy saldığınızda daha rahat olacaktır muhabbet kuşunu nasıl elime alıştırabilirim diye videolar seyret nasıl dışarı çıkabilirim benim de muhabbet kuşum var 3 yıllık. marul verin tüy dökme dönemlerinde iyi olur tüy bakım spreyi de kullanabilirsiniz bir spreye *TEMİZ SU* koyup kafesine sıkabilirsiniz kuş rahatlar malum sıcak hava ama *SOĞUK SU OLMASIN* ve cereyanda bırakmayın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı