Muhabbet kuşu uçarken kafasını vurdu ve kanıyor

Merhaba arkadaşlar az önce muhabbet kuşumu salmıştım ve uçuyordu. Sonra bir yere kafasını vurdu tabii hemen kanamaya başladı. Ne yapmalıyım? Acil bir şey mi?
Onların da bir canı var. Siz kafanızı yarsanız hemen doktora gidersiniz değil mi? Buraya yazarak vakit kaybetmeyin ve hemen veterinere götürün.

Resmini atar mısınız?

Yok acil değil (!) veterinere götürün hocam. Ben kuşum kabloların arasına girince bir şey olur mu diye endişeleniyorum. Onlarında bir canı var, yapmayın hocam.

Onların da bir canı var. Siz kafanızı yarsanız hemen doktora gidersiniz değil mi? Buraya yazarak vakit kaybetmeyin ve hemen veterinere götürün.

Veterine gidinsene. Buraya neden yazara vakit kaybediyorsunuz?

Hocam resim atar mısınız merak ettim :(

Arkadaşlar pardon kafasına hiçbir şey olmamış kafasına sadece kahverengimsi bir kir varmış sizi de telaşlandırdıysam özgünüm kuşum bayağı mutlu ve sağlıklı şu an şükür.

Arkadaşlar pardon kafasına hiçbir şey olmamış kafasına sadece kahverengimsi bir kir varmış sizi de telaşlandırdıysam özgünüm kuşum bayağı mutlu ve sağlıklı şu an şükür.
Geçmiş olsun hocam benim de muhabbet kuşum bazen deli gibi uçuyor korkutuyor valla. :)

İyi çok şükür. Allah korusun öyle bir durum olursa direkt veterinere git.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi çok mutlu koltuk demirleriyle oynuyor.

WhatsApp Image 2021-08-15 at 19.27.27.jpeg

WhatsApp Image 2021-08-15 at 19.27.27 (1).jpeg

WhatsApp Image 2021-08-15 at 19.27.27 (2).jpeg

Geri
Yukarı