Muhabbet kuşum eve geldiğinden beri uçmuyor

Vinograd

Hectopat
Merhabalar, muhabbet kuşum aldığımdan beri uçmuyor. Eve geleli yaklaşık 2 ay oldu, kuşta yaklaşık 4 aylık fakat eve geldiğinden beri uçmuyor. Yapabileceğim bir şey var mı? Bir hastalığı olabilir mi acaba? Evdeki herkesten korkuyor, hatta ceviz vermeye çalışıyorum ondan bile korkuyor.

Merhabalar, muhabbet kuşum aldığımdan beri uçmuyor. Eve geleli yaklaşık 2 ay oldu, kuşta yaklaşık 4 aylık fakat eve geldiğinden beri uçmuyor. Yapabileceğim bir şey var mı? Bir hastalığı olabilir mi acaba? Evdeki herkesten korkuyor, hatta ceviz vermeye çalışıyorum ondan bile korkuyor.
Kuşlarla pek aram yoktur yanlışım varsa kusura bakma, kuş daha küçükse normal gibi mi geliyor.

Kafeste kaldı mı? Kafeste çok uzun süre kaldıysa uçmayı unutmuş olabilir.
Çok uzun bir süre kafeste kalmadı. En fazla 2 gün kafeste kalmıştır. Belki de biraz küçüktür, büyüyünce uçar.
Kuşlarla pek aram yoktur yanlışım varsa kusura bakma, kuş daha küçükse normal gibi mi geliyor.
Normalde yaklaşık 1 aylık olduklarında uçmaya başlıyorlarmış.
Normalde yaklaşık 1 aylık olduklarında uçmaya başlıyorlarmış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son durum nedir hocam hala ucamiyorsa bir sorun var demektir benim kuşum 1 aylık falandı uçuyordu.

Hala uçmuyor, böyle devam ediyor.

Bizimki 40 günlük iken bile uçuyor du hocam şu an 60 ila 80 gün arasinda. Hala rahat bir şekilde uçuyor yakalaması imkansız arada fake atıyor bana.
4 dolaşıp yakalıyorum 😀

Muhtemelen hocam kuş eve size alışamamış. Korktuğundan uçmuyor size yanaşmıyor size alışmasını sağlayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı