Muhabbet kuşum hasta mı?

Singua

Hectopat
Makaleler
1
Selam, kuşum ishal olmuş ve biraz durgun. Uçabiliyor, yanıma geliyor, güzelce ötüyor ama biraz durgun. 2-3 gün boyunca terasta kaldı unutmuşum maalesef, geceleri hava 10 derece civarı oluyor (teras kapalı) kuşumun görselini bırakıyorum, yorumlarsanız sevinirim.

Suluğuna aspirin ezip koyacaktım ama kalmamış.

Dosya Ekleri

• 177E5083-1A35-46BC-B88A-9B51E25EB26C.jpeg
    177E5083-1A35-46BC-B88A-9B51E25EB26C.jpeg
    87,2 KB · Görüntüleme: 76
@Singua

Sadece teras değil, çok kısa süre bile rüzgarın etkisinde kalsa bile hasta oluyorlar çünkü çok hassaslar. Emin misiniz son zamanlarda hiç rüzgarda kalmadığına? Bir de bu rahatsızlıkları ne zaman başladı? Yaklaşık üç gündür mü?

@Singua

Sadece teras değil, çok kısa süre bile rüzgarın etkisinde kalsa bile hasta oluyorlar çünkü çok hassaslar. Emin misiniz son zamanlarda hiç rüzgarda kalmadığına? Bir de bu rahatsızlıkları ne zaman başladı? Yaklaşık üç gündür mü?

Hocam uzun süredir kakası tüyüne yapışıyordu ama ishali bugün fark ettim bu arada eminim rüzgarda kalmadığına sadece hava sıcak olduğunda terasın camı açıktı 3-4 gün önce ondan bir şey olur mu bilmiyorum.

Hocam uzun süredir kakası tüyüne yapışıyordu ama ishali bugün fark ettim bu arada eminim rüzgarda kalmadığına sadece hava sıcak olduğunda terasın camı açıktı 3-4 gün önce ondan bir şey olur mu bilmiyorum.

Kuşa ilaç ver olmazsa başın sağ olsun😥 Ve veterinere götür. Allah'a tevekkül et.

Son düzenleyen: Moderatör:
İshal için tedaviye hemen başlamanız lazım veterinere gidin. Allah şifa versin, yüzde doksan kurtarılması imkansız eğer kanlı ishalse çok zor, vitamin takviyesi, bol sıvı, suyuna bir damla sirke. 3-4 gün ise zor, erken tanı önemli.

İshal için tedaviye hemen başlamanız lazım veterinere gidin Allah şifa versin yüzde doksan kurtarılmaı imlansız eğer kanlı isalse çok zor vitamin talviyesi bol sıvı suyuna bir damla sirke.
3-4 gün ise zor erken tanı önemli.

Hocam kanlı ishal değil Allah'a şükür sirkeyi ben de düşündüm yapıyorum o zaman teşekkür ederim.

Onu veterinere sor veteriner daha iyi anlar.

Tamam teşekkürler hocam umarım gittiğim veteriner sadece para peşinde değildir.

Geri
Yukarı