Muhabbet kuşum kafesinden çıkmıyor

Oda ortamında herhangi büyük değişiklik oldu mu ya da birisinden korkuyor mu? Davranışları nasıl genel olarak

Hasta gibi durmuyorsa canı istemiyordur. Bir süre çıkarmayınca daha sonra kendileri çıkmak istemiyorlar.

Hayvan kafese alışıktır büyük ihtimalle eğer eğitimli ise avucunuza alıp dışarıya çıkartıp 3 4 saat falan bekletin yemini suyunu falan bir masaya koyun kendi gider yer zaten ama kafesin kapağını kapatmayı unutmayın ha eğer kafese gitmek isterse perde arkasına geç sıkıyorsa gitsin :D

korku duyduğu bir şey yok. Isırmaya başladı şu aralar. Kafesten elimle almaya çalışıyordum ama gelmedi ve ısırdı beni.
benim kuşumda da olmuştu. Kafese yeni bi oyuncak almıştık ona aşık oldu bu yüzden kıskançlıktan falan bizi çok ısırmaya başladı hep agresifti. Sonra oyuncağı çıkarttım geri eski haline döndü. Kafesine yeni bi oyuncak mı taktınız ya da bi cisime aşık olmuş da olabilir

benim kuşumda da olmuştu. Kafese yeni bi oyuncak almıştık ona aşık oldu bu yüzden kıskançlıktan falan bizi çok ısırmaya başladı hep agresifti. Sonra oyuncağı çıkarttım geri eski haline döndü. Kafesine yeni bi oyuncak mı taktınız ya da bi cisime aşık olmuş da olabilir
kafeste 1 buçuk senedir yalnız ve yeni aldığımız bir şey olarak halka şeklinde bir salıncak var ama onlada çok oynadığı yok.

Geri
Yukarı