Muhabbet kuşum kafeste yatıyor

KADO38

Decipat
Yer
Kayseri
Arkadaşlar benim iki muhabbet kuşum var aynı kafeste biri ölü gibi yatıyor ama ölmemiş nefes alıyor. Ve arada kanatlarını çırpmaya çalışıyor ne yapmalıyım? Geçmiş olsun başın sağ olsun diye yazmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar benim iki muhabbet kuşum var aynı kafeste biri ölü gibi yatıyor ama ölmemiş nefes alıyor. Ve arada kanatlarını çırpmaya çalışıyor ne yapmalıyım? Geçmiş olsun başın sağ olsun diye yazmayın.
Hocam sizi üzmek istemem ama can çekişiyor 1 saate kalmaz oda ölür yazmayın demişsiniz ama geçmiş olsun.

Veterinere götürün, ya da aldığınız yerle iletişim kurun. Ayrıca kafesinde minarel taşıyemi suyu taze değilse belki de grev yapıyordur, göründüğünden daha zeki bu hayvanlar.

Kafeste pislikler düzenli temizlenmeyince, kuşlar acıkınca onu yemeye başlıyorlar, haliyle de hastalanıyorlar. Geçmiş olsun bu arada.

Geri
Yukarı