Muhabbet kuşum ne zaman konuşur?

NoLie

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba ben 6 aylık erkek jumbo muhabbet kuşu aldım. Dişi sesi açtığım anda ötmeye başlıyor. Ama erkek muhabbet kuşuna ötmüyor. Muhabbet kuşumun yanında bir de dişi sultan papağanı var. Ama kafesler ayrı video açarak her gün 1 saat dinletsem yeter mi? Ve konuşması için eve alışması gerekli mi? 2 gün oldu alalı.

Merhaba ben 6 aylık erkek jumbo muhabbet kuşu aldım. Dişi sesi açtığım anda ötmeye başlıyor. Ama erkek muhabbet kuşuna ötmüyor. Muhabbet kuşumun yanında bir de dişi sultan papağanı var. Ama kafesler ayrı video açarak her gün 1 saat dinletsem yeter mi? Ve konuşması için eve alışması gerekli mi? 2 gün oldu alalı.

Hocam 2 gün az bir süre konuşması için. Bu 2 hafta da sürebilir 2 ay da. Benim kuşum 1 haftada konuşmaya başladı mesela ama cidden akıllı anlayabilen bir kuş o.

Hocam konuşup konuşmaması cinsine bağlıdır erkek kadın olan cins değil

Yeni konular

Geri
Yukarı