Muhabbet kuşum yem yemiyor

22teknoloji

Hectopat
Ayağı incildi ya da kırıldı tam anlamıyorum üzerine basıyor ama ne yem yiyor, ne su içiyor ve konuşmuyor. Sesi soluğu çıkmıyor. Vitamin sipariş ettim, Çarşamba günü gelecek. O zamana kadar ne yapmalıyım ?

Yemleri petshoptan mı marketten mi alıyorsunuz? Markettekiler genellikle bayat oluyor petshoptan alın eğer halen devam ediyorsa ilinizdeki kanatlılardan anlayan bir veterinere götürün çünkü böyle hastalıklarda ölümleri çok ani olabiliyor.

Çevremde kuştan anlayan veteriner yok olayı son anda fark ettim üzerine düştü büyük ihtimal ayağında akşama var basıyor ama yem yemiyor su içmiyor elim ile beslemeye çalıştım 4 saat önce yedi en son uyukluyor bazen.

Hocam en yakın ya da uzak veterinere götürün. O da can eziyet çekmesin yavrucağız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyu izleyin geçmeden.

Çevremde kuştan anlayan veteriner yok olayı son anda fark ettim üzerine düştü büyük ihtimal ayağında akşama var basıyor ama yem yemiyor su içmiyor elim ile beslemeye çalıştım 4 saat önce yedi en son uyukluyor bazen.

Geçmiş olsun. Bu olayın üstünden ne kadar zaman geçti ve dışkısında herhangi bir değişim var mı?

Hocam internette arayın çevrenizde petshop varsa ona da sorun gerekirse teker teker arayın bana şehir ve ilçenizi söylerseniz sizin için bile bulabilirim bildiğim varsa da söylerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı