Muhabbet kuşum yem yemiyor

Hocam en yakın ya da uzak veterinere götürün. O da can eziyet çekmesin yavrucağız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyu izleyin geçmeden.

Tünelleri çıkarınca tellere tırmanıyor en iyisi gece kutuya koymak olacak sanırım

Geçmiş olsun. Bu olayın üstünden ne kadar zaman geçti ve dışkısında herhangi bir değişim var mı?

22 saat geçti dışkı yavaşladı en son 5 saat önce sanırsam

Tünelleri çıkarınca tellere tırmanıyor en iyisi gece kutuya koymak olacak sanırım

22 saat geçti dışkı yavaşladı en son 5 saat önce sanırsam
Hocam yüksek ihtimalle anüsünün yakınında tümör var, benim de kuşum vefat etmeden önce aynısı olmuştu. Fazla vaktiniz yok, hemen bir veteriner kliniğine götürün. Yüksek ihtimalle ilaç verecektir.

Bardağın ezmesi sonucunda mı tümör oluştu sağlık olarak hiç bir sıkıntısı yoktu
Hocam bardak ayrı bir sorun, bir alakası yok. Dışkısında bir yavaşlama söz konusuysa ve anüsünün çevresi şişmiş ise yüksek ihtimalle tümör var. Bardak konusuna gelirsek, eğer hafif bir bardaksa bişey olmamıştır fakat su bardağı gibi bir şey ise azıcık ayak yapısına zarar vermiş olabilir. Dikkatli olun.

Hocam bardak ayrı bir sorun, bir alakası yok. Dışkısında bir yavaşlama söz konusuysa ve anüsünün çevresi şişmiş ise yüksek ihtimalle tümör var. Bardak konusuna gelirsek, eğer hafif bir bardaksa bişey olmamıştır fakat su bardağı gibi bir şey ise azıcık ayak yapısına zarar vermiş olabilir. Dikkatli olun.
5 saat önce dışkısında sorun yoktu normaldi yani bir şeyde yemedi içmedi

Zar zor yem besledim su içirdim biraz
Dışkı yaptı
Anlık olarak yedikten sonra 2 3 defa dışkı yaptı güneş gören sıcak bir odaya götürdüm canlandı 2 ayağını da gerinirken hareket ettiriyor sabah zorlanıyordu

Son düzenleme:

Geri
Yukarı