Muhabbet kuşumu ne zaman salmalıyım?

Halit Efe

Hectopat
Daha fazla  
Kuşumu alalı 5, 6 gün oldu kuşum elime gelmiyor korkuyor ne zaman beni görse korkuyor elimi kafese koysam bile her neyse sizce salayım mi?

10. günde arada sırada dışarıya çıkar ona parmağından zarar gelmiyeceğini göster kafesine parmağını sok oturmasını bekle 30 dk falan bekle en azından sonra elini çek sakın avucuna alma güvensiz olur ve kuş dişimi erkekmi ?

10. günde arada sırada dışarıya çıkar ona parmağından zarar gelmiyeceğini göster kafesine parmağını sok oturmasını bekle 30 dk falan bekle en azından sonra elini çek sakın avucuna alma güvensiz olur ve kuş dişimi erkek mi?

Daha belli değil ama dişi gibi duruyor erkekle değiştirmek istiyorum.
Çünkü daha yavru.

Daha belli değil ama dişi gibi duruyor erkekle değiştirmek istiyorum.
Çünkü daha yavru.
erkek kuşlar dişilere göre daha uysal ve hızlı alışır şuan benim yanımda bir dişi var zamanında erkek sanıyodum oda alıştı ama çok çirkef oluyorlar konuşturmak istiyorsan erkekle değiştir dişiler konuşmaz

Erkek kuşlar dişilere göre daha uysal ve hızlı alışır şu an benim yanımda bir dişi var zamanında erkek sanıyordum oda alıştı ama çok çirkef oluyorlar konuşturmak istiyorsan erkekle değiştir dişiler konuşmaz

Kuş aniden bana alıştı artık kaçmıyor kafasını sevebiliyorum ama çekiniyor bir de ısırıyor acıtmıyor
Ya dişi ya erkek çok karışık :D

Kuş aniden bana alıştı artık kaçmıyor kafasını sevebiliyorum ama çekiniyor bir de ısırıyor acıtmıyor
erkektir o erkek yoksa sevdirmez :D hayırlı olsun :D
bu arada soruyu çözüldü yapabilirsiniz şimdi

Geri
Yukarı