Muhabbet Kuşumun Kanadı Kanıyor

Alperen0

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bir muhabbet kuşum var ne fazla bir aylık olduğunu düşünüyorum. Şu sıralar kanatları kanamaya başladı zaten uçamıyordu bizden de iyice korkmaya başladı. Kanatları neden kanıyor olabilir? Tüy dökümünden falansa veterinere götürmeyeceğiz ama tüy dökümünden kaynaklı değilse götürmeyi düşünüyoruz. İnternette bununla ilgili bir şey bulamadım.

Arkadaşlar merhaba. Bir muhabbet kuşum var ne fazla bir aylık olduğunu düşünüyorum. Şu sıralar kanatları kanamaya başladı zaten uçamıyordu bizden de iyice korkmaya başladı. Kanatları neden kanıyor olabilir? Tüy dökümünden falansa veterinere götürmeyeceğiz ama tüy dökümünden kaynaklı değilse götürmeyi düşünüyoruz. İnternette bununla ilgili bir şey bulamadım.

Kulak çubuğu ile biraz temizle çok kanıyorsa eğer. Veterinere götüremiyorsan eğer. Hatta hafiften kanadına batikon falan sürebilirsin yine kulak çubuğu ile. Sonra fazla eline alma dinlensin. Günde 2 defa sürersen iş görür.

Kulak çubuğu ile biraz temizle çok kanıyorsa eğer. Veterinere götüremiyorsan eğer. Hatta hafiften kanadına batikon falan sürebilirsin yine kulak çubuğu ile. Sonra fazla eline alma dinlensin. Günde 2 defa sürersen iş görür.
Vazelin sürdük. Kanadındaki kanama artık yok ama tek kanadının altında neredeyse hiç tüy yok sanırım yara iken kaşıyarak tüm tüyleri döktü. Tek kanadının altında da yara var ama şuan kanamıyor. Ama kuş henüz uçamıyor ve uçmaya çalıştığında kanayabiliyor.

Screenshot_2021-05-10-09-45-34-325_com.miui.gallery.jpg

Geçmiş olsun. Benim kuş "Fiko"
Screenshot_2021-05-10-09-45-34-325_com.miui.gallery.jpg

Geçmiş olsun. Benim kuş "Fiko"
Tüm hikaye burada başladı arkadaşlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı