Muhabbet Kuşumuz Küfür Ediyor

• Konuyu başlatan Roux
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 37
  • Görüntüleme 8B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kardeşim kuşun bir yaşını geçtiyse yeni kelime öğrenme ihtimali zor. Eğer hala yaşındaysa YouTube'da fıstık adında çok konuşan yeşil bir kuş var. Onun videolarını dinleterek insanlar kuşlarının konuşmasını sağlıyor.

Yaşı hakkında bilgin yoksa yüzünün ön kısmının fotoğrafını çekip bizimle paylaşabilirsin.

O kelimeyi bir daha tekrar etmezseniz unutuyorlar. Bizimki de gerizekalı diyordu farkettigimiz an bir daha demedik. Şu an demiyor başka kelime öğretin.

Kardeşim kuşun bir yaşını geçtiyse yeni kelime öğrenme ihtimali zor. Eğer hala yaşındaysa YouTube'da fıstık adında çok konuşan yeşil bir kuş var. Onun videolarını dinleterek insanlar kuşlarının konuşmasını sağlıyor.

Yaşı hakkında bilgin yoksa yüzünün ön kısmının fotoğrafını çekip bizimle paylaşabilirsin.
Bir şey diyeceğim, sıkıntı olmazsa eğer kanalın linkini bırakabilir misiniz?

Bizim kuşun adı da Fıstık ve yeşil renkte, kanal da açtık ama sadece 2 video var; acaba kastettiğiniz kanal o mu?

Tek ayak üzerinde durmasını söyle ya da farklı cezalar ver.

Bir şey diyeceğim, sıkıntı olmazsa eğer kanalın linkini bırakabilir misiniz?

Bizim kuşun adı da Fıstık ve yeşil renkte, kanal da açtık ama sadece 2 video var; acaba kastettiğiniz kanal o mu?

Bu arkadaş bayadır bu işi yapıyor. Kuşun videolarda hiç küfür ettiğini görmedim. Üç kuşu şakır şakır konuşturdum bu videolarla.

Bu arkadaş bayadır bu işi yapıyor. Kuşun videolarda hiç küfür ettiğini görmedim. Üç kuşu şakır şakır konuşturdum bu videolarla.

Ben de bu kanaldan bahsediyorsunuz sanmıştım :D: Fıstık Paşa

Bir daha video atmamıştık, ama atsak eminim kanal bayağı büyürdü :|

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı