Muhabbet kuşunun topallaması

jedinak

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba , dün muhabbet kuşum elimde yatarken ters dönüp aniden ciyaklamaya başladı. En başta önemsemedim ama kafese koyduğumda topalladığını farkettim. Ayağının üstüne basamıyor ve kanadından destek almaya çalışıyor. Yemek yerken bile aşağıya bırakıyor kendini inmek yerine. Yaklaşık bir saat kaloriferin üstündeydi onla alakalı olabilir dedi danıştıklarım fakat öyle olsa diğer ayağında da sorun olurdu diye düşündüm. Olaydan beri sürekli ayağını yalamaya çalışıyor. Ne yapmam gerekiyor?

Hocam dedildiği gibi ayağı yanıp tahriş olmuş olabilir. Varsa hafif krem sürün yanık varsa geçsin. Onun dışında durup dururken neden bir anda ayağı öyle olur bilmiyorum.

Hocam dedildiği gibi ayağı yanıp tahriş olmuş olabilir. Varsa hafif krem sürün yanık varsa geçsin. Onun dışında durup dururken neden bir anda ayağı öyle olur bilmiyorum.
Aşırı korkaklaştı bu olaydan sonra. Deneyeceğim krem sürmeyi. Onun dışında ayağının arkasında küçük bir kesik farkettim. Yani ezilme , kırık yok. Muhtemelen o yaradan dolayı basmıyor. Yine de sağolun hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı