Muhabbet kuşunun türü ne?

Ya beni onu yerim ama. Bizimde bir çapkın var eşek sıpası çıkmıyor kafesten.

Ya beni onu yerim ama. Bizimde bir çapkın var eşek sıpası çıkmıyor kafesten.

Benim resimdekini sor sen. Kafesten zar zor çıkarıyorum. Hareket etmeye niyeti yok hiç :D. Ben yürütüyom onu artık. Yemliğin oraya oturdu bütün gün orada kalıyor. Açıkınca yemek yiyor :D. Tek hareket ettiği şey su içmek başka yok :D. İş yaramazlığa gelince hemen kuduruyor.

Eki Görüntüle 687690
muhabbet-kus-turleri.jpg

Burada bir sürü tür var. Sizinki açık yeşile benziyor. Benimki de hiç yerinde durmuyor. Her gün çıkartıyorum.

Eki Görüntüle 687690Eki Görüntüle 687692

Burada bir sürü tür var. Sizinki açık yeşile benziyor. Benimki de hiç yerinde durmuyor. Her gün çıkartıyorum.

Hangi tür hala bulamadım. Çekoslovak muhabbet kuşuma göre biraz iri.

Benim resimdekini sor sen. Kafesten zar zor çıkarıyorum. Hareket etmeye niyeti yok hiç :D. Ben yürütüyom onu artık. Yemliğin oraya oturdu bütün gün orada kalıyor. Açıkınca yemek yiyor :D. Tek hareket ettiği şey su içmek başka yok :D. İş yaramazlığa gelince hemen kuduruyor.

Aynen ya. Gidip vereyim başka kuş alayım diyorum (ki kötü bir şey linçlemeyin hemen) kıyamıyorum tatlış tatlış bakıyor yüzüme :( ama hiçbirşeyde yapmıyorum. İşin garip kısmı ötüyor çıldırıyor kafesin içinde ama yok çıkmıyor hayvan arkadaş.

Yeni konular

Geri
Yukarı