Muharrem İnce oy bölüyor mu?

Muharrem İnce oy bölüyor mu?

• Oy verenlerin toplamı
    376
  • Anket kapandı .
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merak etme ben ince parti kurduğu günden beri arkasındaydım benim bu ülkeyi yönete bilecek eski öğretmen eski öğretim görevlisi eski prof veya çok mantıklı ve yürekten iyi konuşan yöneticilere ihtiyacı var.
Bak İnceyi severim zamanında cb adayı olduğunda koşarak oy da atmış birisiyim. Ancak ayrı parti kurup gidip tarihin en önemli seçimini kazanacak bir potansiyel henüz yok yapacağı en mantıklı hareket ittifaka katılmak olur. Kim ne derse desin bu seçimde Erdoğan karşısında Kılıçdaroğlu favoridir ms2.

Bak İnceyi severim zamanında cb adayı olduğunda koşarak oy da atmış birisiyim. Ancak ayrı parti kurup gidip tarihin en önemli seçimini kazanacak bir potansiyel henüz yok yapacağı en mantıklı hareket ittifaka katılmak olur. Kim ne derse desin bu seçimde Erdoğan karşısında Kılıçdaroğlu favoridir ms2.

Halk CHP yüzünden ona oy attı o da bu güveni hiçe sayarak seçim gecesi kaçıp saklandı. Bir şansı vardı ona da şu an kötülediği CHP verdi artık aday olmaya bile layık değil.

Daha birkaç yıl önce Türkiye'nin yarısı ınce'yi tanımıyordu bile tıpkı senin gibi iyi bir örneksin.

Merak etme ben 2018 seçimlerinde de inceye verdim ama ne için verdim sırf konuşmaları ve mantığı yüzünden verdim seçilemdi evet %30 oy aldı ama ben CHP için değil kişiliği için oy verdim ve artık onunda gözleri açıldı ve CHP'nin içinden atıldı veya ayrıldı.

Halk CHP yüzünden ona oy attı o da bu güveni hiçe sayarak seçim gecesi kaçıp saklandı. Bir şansı vardı ona da şu an kötülediği CHP verdi artık aday olmaya bile layık değil.

Hala seçim gecesi saklandı olayı diyorlar delireceğim.

Pekineden bu kadar CHP'ye destek yanlısı cevaplar verdin ve hala destekmediğim bir parti veya insan yok diyorsun seçime 54 gün var ve kararsızım desteklediğim parti yok diyorsun ne zaman karar vereceksin.
1679311503910.png

Buradaki hangi mesajımla herhangi bir partiyi desteklemişim söyler misin? Bir partiye veya kişiye oy verebilmek için fanatikliğini yapmak/ne halt yerse yesin desteklemek gerekmiyor. Sizin gibi daha milyonlarcası oy kullanacak. Daha mantık-muhakeme kuramayıp kendi kendinize suçluyorsunuz insanları. Az biraz tenezzül edip mesajlarımı oku. Fanatiklik hiçbir alanda iyi değildir bunu aklından asla çıkarma yoksa öyle bir hale düşersin ki oy kullanamayacak yaşta olan öğrenci adam gelir sana ders verir :)

Merak etme ben 2018 seçimlerinde de inceye verdim ama ne için verdim sırf konuşmaları ve mantığı yüzünden verdim seçilemdi evet %30 oy aldı ama ben CHP için değil kişiliği için oy verdim ve artık onunda gözleri açıldı ve CHP'nin içinden atıldı veya ayrıldı.

Hala seçim gecesi saklandı olayı diyorlar delireceğim.

2018'de oy atacak kadar yaşının yettiğini sanmıyorum genç dostum. İnternetten kopyala yapıştır yaptığın bilgilerle siyaset yapma burada.

Eki Görüntüle 1708397
Buradaki hangi mesajımla herhangi bir partiyi desteklemişim söyler misin? Bir partiye veya kişiye oy verebilmek için fanatikliğini yapmak/ne halt yerse yesin desteklemek gerekmiyor. Sizin gibi daha milyonlarcası oy kullanacak. Daha mantık-muhakeme kuramayıp kendi kendinize suçluyorsunuz insanları. Az biraz tenezzül edip mesajlarımı oku. Fanatiklik hiçbir alanda iyi değildir bunu aklından asla çıkarma yoksa öyle bir hale düşersin ki oy kullanamayacak yaşta olan öğrenci adam gelir sana ders verir :)

Yoo gayet de CHP'yi savun insanların yorumlarını beğenim benim tavrıma gülücük atmandan anlıyorum merak etmse senin gibi 16 yaşında değilim.

2018'de oy atacak kadar yaşının yettiğini sanmıyorum genç dostum. İnternetten kopyala yapıştır yaptığın bilgilerle siyaset yapma burada.

Bende senin iyi düşüne bildiğini sanmıyorum evet sende bütün zihniyetini CHP'ye adamış bir insansın kürtlerle aynı ortamda 5 dk bile durmaya tenezzül etmezsin ama oyu vermeye gelince problem yok.

@LFlame 16 yaşında olmayıp 16 yaşındaki adamın sana tavsiye vermesi daha komik durum :)

Tm hadi git sütünü iç.

WhatsApp Görsel 2023-03-08 saat 23.47.16.jpg

Kemal Kılıçdaroğlu kesinlikle kazanacak gibi bir şey ima etmiyorum ama polis, asker bunların elinde. Güvenemiyorum ben bu iktidara, baltayabilirler seçimi. O sebepten 1. turda bunları göndermek lazım, aday seçecek durumda değiliz.

Bazı insanlar büyük oynar bazı insanlarda küçüğe oynar buna itiraz edeceğinize neymiş ince adaylıktan çekilsin diye konuşun ama malum böyle bir senaryo olmayacak çekilmeyecek diger olaya gelecek olursa ysk malum kişilere ait itiraz kabul olmaz ama işte doğru yapılması gereken bu.

Dosya Ekleri

• Screenshot_123.png
    Screenshot_123.png
    22,3 KB · Görüntüleme: 14
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı