Muharrem İnce'den Erdoğan'a cevap: "Ağzın da bozuk, zihniyetin de!"

Erdoğan'ın depremden etkilenen şehirlere personel gitmediğini ifade edenlere namussuz demesi üzerine muharrem Ince'den yanıt gecikmedi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Twitter ve TikTok'u insanlar olayın gerçek yüzünü açığa çıkarmasın sosyal medyada diye kapattılar kesin daha fazla yetersiz olduğumuzu herhangi bir kriz anında yönetemediğimizi görmesinler diye. Benim de çok tanıdıklarım var hataylı olan ve akrabaları enkaz altında kaldı telefonla ulaştığı herkesi bende telefonun hoparlörü açık olarak dinledim şahit oldum dedikleri tek şey var
-Kimse yok burada ne AFAD geldi ne iş makinesı geldi.
Ben bu büyük felaket olan depremlerde 1999 da dahil suçun yarısını devlete buluyorum kimse kusura bakmasın. Devlet kanun çıkarmalı bu imar yasası kapsamında yapılan binalar en fazla 4 ya da 5 kat olacak diye. Ülkemiz deprem ülkesi depremle yaşamayı bileceksek eğer buna görede devlet tedbirini yasalar çerçevesinde almalı her önüne gelen müteahhitlik yapamamalı. 14 kat 20 kat nedir bu saçmalık yaaa üst üste 20 kat koymuşsun altına 8 kolon koymuşsun. Devlet 4 ya da 5 kata kadar izin verecek ve kanunu herhangi bir şekilde kaçak falan kat çıkmaya çalışarak dinlemeyen olursa da 10 yıldan 20 yıla kadar hapis desin bakalım nasıl değişiyor her şey. Eğer belediye de izin verirse belediye başkanınada aynıı cezayı uygulayacaksın taraf tutmayacaksın bu benim partimin Belediyesi demeyeceksin asla. Sen devletsin ya senden daha büyük kim var bu ülkede. Vermiyorum izin de olsun bitsin müteahhitin cebi dolacakta sana ne faydası olacak 5 kat yapsın başka bir yere 5 kat daha yapsın. 14 kat 20 kat nedir hangi akla hizmet ediyosunuz.

%100 danışıklı dövüş, İnce güvenilecek bir adam değil hele seçim günü adam kazandı deyip ortadan kaybolan birisini ciddiye bile almayın, yine bir şeylerin peşinde bu İnce denen adam yoksa ortaya çıkmazdı.

Ya ülke tarihinin en büyük felaketlerinden biri yaşanıyor Allah aşkına bırakın siyaseti olayın vehametini anlayın biri şunu demiş şu bunu demiş... Gün birlik günü siyaset değil.
Hocam tam da siyaset zamanıdır . Depremzedeler enkaz altında ise suç tamamen hükümetindir. Ha bu arada deprem vergileri nerde?

%100 danışıklı dövüş, İnce güvenilecek bir adam değil hele seçim günü adam kazandı deyip ortadan kaybolan birisini ciddiye bile almayın, yine bir şeylerin peşinde bu İnce denen adam yoksa ortaya çıkmazdı.
Ne deseydi, 10 tane seçim kaybeden KK'nin her seçim sonrası yaptığı gibi uzatsa mıydı işi? Adam kazanmıştı, o da olanı söyledi. Ha bunu keşke saatler sonra yapmasaydı, ben samimiyetine inansam da kamuoyunda güvensizlik oluştu. Kaldı ki adam defalarca seçim günü bana veri gelmedi dedi. Karakterinin zekâtını verse tüm altılı masaya yeter. Zor bir dönemdeyiz, daha fazla uzatmayacağım.

Deprem oldu konuşma bile yapmadılar. Erdoğan bir laf etti hemen kötülemeye çalısıyorlar, anca işleri güçleri bu zaten ülke bu haldeyken laf yarışı amacı.
Kafatasının içine bulunan organını kullanarak forumda paylaşım yap. Burası Live Chat değil. Düşünmen ve cümleni toparlaman için yeterince zaman veriliyor. Acele edersen diğer organınla paylaşım yaptığını düşünmeye başlıyoruz.

Ha bu arada deprem vergileri nerde?
Mansory-Mercedes-Maybach-S-Class-1.jpg

fuat-oktay-ilk-kez-cevap-verdi-cumhurbaskaninin-kac-ucagi-var-1609834849.jpg

546301dcf97adb0f28d7ba25.jpg

Ne deseydi, 10 tane seçim kaybeden Kk'nin her seçim sonrası yaptığı gibi uzatsa mıydı işi? Adam kazanmıştı, o da olanı söyledi. Ha bunu keşke saatler sonra yapmasaydı, ben samimiyetine inansam da kamuoyunda güvensizlik oluştu. Kaldı ki adam defalarca seçim günü bana veri gelmedi dedi. Karakterinin zekâtını verse tüm altılı masaya yeter. Zor bir dönemdeyiz, daha fazla uzatmayacağım.

İnce dediğin adam ta ki birileri hadi oğlum bir parti kurda şunların oyu bölünsün diyene kadar cumhur seçiminden beri ortalıkta değğildi ne oldu şimdi. Partisini kurarken de çıkıp meydanlara CHP şöyle CHP böyle, bunlar şerefsiz bunlar dolandırıcı bunlar karaktersiz deyip konuşuyordu. Tamammmmm peki sen nereden cumhur adayı oldun CHP'den değil mi? O zaman temizlerdi şimdi mi kötü oldular? Şimdi şerefsiz karaktersiz kim siz karar verin artık.

İnce dediğin adam ta ki birileri hadi oğlum bir parti kurda şunların oyu bölünsün diyene kadar cumhur seçiminden beri ortalıkta değğildi ne oldu şimdi. Partisini kurarken de çıkıp meydanlara CHP şöyle CHP böyle, bunlar şerefsiz bunlar dolandırıcı bunlar karaktersiz deyip konuşuyordu. Tamammmmm peki sen nereden cumhur adayı oldun CHP'den değil mi? O zaman temizlerdi şimdi mi kötü oldular? Şimdi şerefsiz karaktersiz kim siz karar verin artık.
Muharrem İnce aldığı %30 oydan sonra talimatla iş yapmaz. CHP içinde önce geçmesini istemeyenler ona engel olmuşlardır o da nasıl olsa %30 oy aldım yine alırım diyerek yeni parti açmıştır.

Geri
Yukarı