Muharrem İnce'ye oy verir misiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kendisini sevsemde maalesef oy böldüğünü düşünmekteyim kk önderliğindeki ittifakdan umudum yok fakat tek ciddi rakip onlar sayın incenin gururunu kenara koyup kk ittifakına katılması gerektiğini düşünüyorum %2 oy alıp bile bölse zarar kk için.
Bunlar oy bolmuyor diyenler çok demokratik bir ülkede yaşıyoruz da AKP'den de Ince'ye oy çıkacak sanıyorlar. İnce'ye gelen oyun %80'ı CHP'den. Bu yüzden de AKP'den 1-2 oy azaliyorsa CHP'den 8-9 oy azalıyor. Bu yüzden de seçimi ilk turda alma şansları bitiyor. Çünkü vardı ilk turda alma ihtimalleri.

Bunlar oy bolmuyor diyenler çok demokratik bir ülkede yaşıyoruz da AKP'den de ınce'ye oy çıkacak sanıyorlar. İnce'ye gelen oyun %80'ı CHP'den. Bu yüzden de AKP'den 1-2 oy azaliyorsa CHP'den 8-9 oy azalıyor. Bu yüzden de seçimi ilk turda alma şansları bitiyor. Çünkü vardı ilk turda alma ihtimalleri.

Bende böyle düşünmekteyim ki sayın incenın kk ittifakına nisan ayı ortasında katılacağını düşünüyorum.

Evet, ikinci tura "KK vs Erdoğan" olursa KK, "Muharrem vs KK" olursa Muharrem, "Muharrem vs Erdoğan" olursa zaten yine Muharrem.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yorumunuz nedir?
Kesinlikle hayır.

Bende böyle düşünmekteyim ki sayın incenın kk ittifakına nisan ayı ortasında katılacağını düşünüyorum.
Adam bugün YSK'ya adaylık başvurusu yapacak. Adam konuşma yaptı. Herkese çağrıda bulundu. Ananızı, babanızı, Oğlunuzu, kızınızı, Eşinizi, kardeşinizi imza vermeye çağırıyorum dedi. Aday olabilmek için belli bir imza sayısı gerekiyor. Yanılmıyorsam 100.000 imza.

Ha diyelim ki olamadı. 6+1'li masaya destek vereceğine inanmıyorum. Kılıçdaroğlu'nu çok fena eleştiriyor. Beni sattılar diyor. Destek verirse kendisine gönül verenlerin gözünden düşer.

Özgürlüğü getireceğiz diyen Kemal Kılıçdaroğlu ve destekçileri muharrem inceye ve seçmenlerine yapmadığı şey kalmadı CHP'ye oy verip özgürlüğün geleceğini düşünüyorsanız bir kez daha düşünün türkiye cumhuriyeti'nde kimse kimsenin oy vereceği adama karışamaz karışırım diyen varsa yalla arabistan'a.

Özgürlüğü getireceğiz diyen Kemal Kılıçdaroğlu ve destekçileri muharrem inceye ve seçmenlerine yapmadığı şey kalmadı CHP'ye oy verip özgürlüğün geleceğini düşünüyorsanız bir kez daha düşünün Türkiye cumhuriyeti'nde kimse kimsenin oy vereceği adama karışamaz karışırım diyen varsa yalla Arabistan'a.

Karışmıyoruz ama son zamanlarda resmen 2. erdoğana benzedi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı