Muhteşem Dizi -La Casa De Papel

Dr. Sheldon C.

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
La Casa De Papel. Nasıl bir güzelliktir, süper ya. Uzun zamandır en beğendiğim dizilerden. Sosyal mesajı da tam yerinde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son zamanlarda anlam veremediğim şekilde acayip popüler oldu bu dizi. Anlam veremediğim şekilde dediğim kısmı ise; çevremde daha önceden yabancı diziler ile alakası olmayan insanlar bana bu diziyi söylüyor çok güzel, izle diye. Ben de zaten bir süre önce izlemeye başladım diziyi, henüz 6. bölümdeyim ama dizinin ne kadar iyi olduğuna hala karar veremedim. İzliyorum ama bölüm bittikten sonra hemen sonraki bölümü açtıracak ya da merak ettirecek bir etki yapamadı bana. Bakalım sezonu bitirdiğimde ne olacak.

Dizinin son bölümü 23 Kasım 2017 de yayımlanmış. Alternatif siteler aracılığıyla izlemek mümkün.
Senaryo ve oyunculuk performansları gayet başarılı.
Son tahlilde bakmışınız ki " Çav bella" ile İspanyolca dilinize pelesenk olmuş :)

1. sezona 9, 2. sezona 7 puan verdiğim dizidir. Final bölümü biraz aceleye getirilmiş gibi hissettim, karakterlerin son halini daha detaylıca anlatsalar güzel olurdu. Bu arada "darphane evimiz berlin babamız" mottosu baya tuttu.

Dizinin esas amacı, sisteme koyulan posta ve profösörün dehası, her şeyi ayrıntılı düşünmesi. Esas can alan noktalar buralar. Yoksa diğer postalar pek önemli değil. Herkesin bildiği şeyler zaten, cinsel kısımlar. Sanki herkes melaike gibi konuşur bu konularda.

Bir de Türkiye'de bu kadar iyi oyunculuk, bu kadar insana duyguları hissettiren bir dizi yapılsın, adımı değiştirim.

Dizinin son bölümü 23 Kasım 2017 de yayımlanmış. Alternatif siteler aracılığıyla izlemek mümkün.
Senaryo ve oyunculuk performansları gayet başarılı.
Son tahlilde bakmışınız ki " Çav bella" ile İspanyolca dilinize pelesenk olmuş :)

Evet, hiç bilmediğim İtalyan halk marşı dilime pelesenk oldu.

Bana da bir arkadaşım önermişti, ilk bölümünü izlemiş geçen gün, muazzam bir dizi diyor. Benim de izlenecekler listesine girdi.

@Dr. Sheldon C. hocam siz de beğenmişsiniz madem hepimize izlemek düşer. :)
İzleyin, fazla şey söylemeyeyim, tat kaçmasın.(y)

Yeni konular

Geri
Yukarı