Multiplayer uzun soluklu güzel vakit geçirilebilecek oyun önerisi

EmreGUGU

Hectopat
Selamlar...

Yaş geldi 30'a artık. Oyun bulmakta ya da her oyuna ısınmakta zorluk çekiyorum. Ortamı ve muhabbeti güzel, eğlenceli güzel vakit geçirebileceğim bir oyun arıyorum.

Önerilerinizi duymak isterim.

Şimdiden teşekkürler...

Hocam Lost Ark, işten gelirsin 2 3 saat oynamalık. Betası aktif 11 Kasıma kadar çıkış yaptımı oynanır.

Araba yarışları bana göre değil pek maalesef,
Hocam Lost Ark, işten gelirsin 2 3 saat oynamalık. Betası aktif 11 Kasıma kadar çıkış yaptımı oynanır.
Lost Ark'a bakıcam. Bende zaten işten geldim mi oynamalık oyun bakıyorum.
Black Desert Online oynamanı öneririm hem P2W değil hem de akıcı
BDO'yu bırakmam sebebim P2W'di zaten. Nasıl P2W değil dersin şaşırdım doğrusu.

Selamlar...

Yaş geldi 30'a artık. Oyun bulmakta ya da her oyuna ısınmakta zorluk çekiyorum. Ortamı ve muhabbeti güzel, eğlenceli güzel vakit geçirebileceğim bir oyun arıyorum.

Önerilerinizi duymak isterim.

Şimdiden teşekkürler...
Eğer guildlere katılmaya, toplulukla oynamaya sıcak bakabiliyorsanız, Albion Online önerebilirim. Canınız istediğinde arkaya güzel bir müzik açar, life-skill yapar sakince takılırsınız, canınız istediğinde koca koca gruplarla pvp'ye çıkabilirsiniz. Hem alışması kolay, hem de göz-kafa yormayan bir oyun. Türk guildleri de var oyunda ancak yabancı dil sorununuz yoksa yabancı guildler daha çok hakkını vererek oynuyor oyunu.

Eğer daha fazla hikaye, lore, çevre tasarımı görmek isterseniz, Guild Wars 2 tavsiye edebilirim. Benim gördüğüm, bir MMORPG'de en nazik ve yardımsever oyuncu kitlesine sahip. PVE'si oldukça keyifli, realmler arası savaşlarda pvp'de kan gövdeyi götürüyor zaten :). Üstelik arena ve battleground tadındaki pvp'de eşyalar tüm oyuncular için standart bir sınıra çekiliyor. PVP'si de bu yüzden yetenek odaklı oluyor.

Daha co-op bir şeyler düşünürseniz Destiny 2 ve Warframe var. İkisi de yüzlerce saat kendisine bağlayabiliyor oyuncuları. Bu iki oyunda da kocaman kocaman guildler var. Girip 2-3-4 kişilik gruplarla görevleri yapabilir veya göreve daha kısıtlı olan açık dünyalarında birlikte daha sakin takılabilirsiniz.

Son olarak da aklıma Path of Exile geliyor. Eğer grinding seviyor ve bunu bir rekabete bağlı olmaksızın single ya da co-op seviyorsanız, tertemiz oyun. İlk zamanlar buildleri öğrenmek, sezon mekaniklerine alışmak, skill ağacının fazlaca geniş ve detaylı olması gibi faktörler yeni oyuncuları zorlasa da alıştıktan sonra çok hoş bir deneyim sunuyor. Sadece build denemek bile başlı başlına zevkli bir haline gelebiliyor.

Geri
Yukarı