Murat Özün hakkında ne düşünüyorsunuz?

Asgari ücretin çok azıcık üstünde maaş alıp, balkonunda sürekli yayın açıp rakı balık yiyip, "işte bak görüyor musun ben bunları yiyorum, Türkiye'de bunları yiyemezsin kaç paradır şimdi bunlar" diye sallar kendisi.
Üzücü olan kısım asıl burası işte. Yanlış hatırlamıyorsam iş makinesi operatörü olarak çalışıyordu.
Türkiye'de aynı işi yapan insanlar evine peynir zeytin alamıyor rahatça. Adam bunu gözümüzün önüne sokmasına rağmen halen daha gidip reisi savunuyorlar. Attığın videoda da benzer bir konudan söz ediyor: "Yok otoban yaptı yok köprü yaptı diyorsunuz; köprünün parası sizin cebinizden çıkıyor zaten, üstüne üstlük geçmediğiniz köprüye para ödüyorsunuz."
Yanlış mı? Değil. Sonuç ne? Namazında niyazında diye yine gidip aynı kişiye oy atıyorlar. Sen böyle halka dalga geçmezsin de ne yaparsın başka?

Üzücü olan kısım asıl burası işte. Yanlış hatırlamıyorsam iş makinesi operatörü olarak çalışıyordu.
Türkiye'de aynı işi yapan insanlar evine peynir zeytin alamıyor rahatça. Adam bunu gözümüzün önüne sokmasına rağmen halen daha gidip reisi savunuyorlar. Attığın videoda da benzer bir konudan söz ediyor: "Yok otoban yaptı yok köprü yaptı diyorsunuz; köprünün parası sizin cebinizden çıkıyor zaten, üstüne üstlük geçmediğiniz köprüye para ödüyorsunuz."
Yanlış mı? Değil. Sonuç ne? Namazında niyazında diye yine gidip aynı kişiye oy atıyorlar. Sen böyle halka dalga geçmezsin de ne yaparsın başka?
Ben kendisine haksız demedim zaten, adam çoğunda haklı. Fakat bu eleştirisi hükümeti de geçiyor, farklı bir boyuta taşıdı bu sözleri. Ben kendisi halen takip ediyorum. Çok güzel yorumları da eleştirileri de var. Fakat ben kimsenin yalakacılığını yapmam, doğrusuyla yanlışı söylüyorum. Yakın bir arkadaşı vardı birde, oda bir süre önce yanından ayrıldı. Kendisi hakkında bazı şeyleri de söyledi, onu ifşaladı. O biraz özel hayata da giriyor ama neyse, uzun lafın kısası böyle.

Cok raki ictigi dogrudur, ama o anlattiklarinin hepsi gercek. Asgari ücretle her gün raki balik masasi kurabilirsin burada :)

Rakı içip içmemesi beni ilgilendirmiyor. Dar görüşlü birisi değilim, isteyen istediğini yer, içer. Beni bağlamaz. Zaten adam anlattıklarının çoğunda haklı. Keşke burada da öyle olsaydı fakat değil maalesef.

Eğer öyleyse yukarıdaki mesajımı görmezden gelebilirsiniz :D .

Kanalının konsepti zaten genel olarak siyaset, dine de değiniyor arada. Benden demesi, din konusuna geldi mi kulaklarınızı tıkamanız. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İlk izlediğim videosuydu. İçerikleri, konuşması vs çok hoşuma gitmişti fakat sonradan eskisi kadar sevmemeye, izlememeye başladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı