Mustafa Kemal Atatürk'e hakaretler eden Fatih Tezcan tutuklandı

Sanırım bu şahsın iktidar yanlısı olması senin gibi bir kişiyi tedirgin etti.

Bu tarz aşırı uç adamları hiç sevmem. Her şeyin fazlası zarar.

Bir link atarsanız sevinirim ben göremedim.

1 yıl kadar öncesinin şöyle bir haberi var bu mu olay acaba çözemedim.

2 yıl 2 ay hapis cezası onandı dediğine burada 1.5 yıl hapis cezasına çarptırıldı deniyor.

1660841940807.png

Hepsi hocam.

Hayır kanka. Sadece medeni olmaktan bahsediyorum. Atatürk'ü de seviyorum yanlış anlaşılmasın. Dünyanın medeni ülkelerinde bir dine ya da bir lidere küfür ettin diye hapse girmezsin.

Amerika'dan başka böyle hakarete özgürlük veren büyük ülke bulamazsınız, sizi illa bir yerde kısıtlarlar. Avrupa Birliği zaten hakaret istemiyor. Avrupa elendi. Rusya, Çin, Suudi Arabistan, İran otoriter ülkeler. Hindistan ve Brezilya'nın durumlarını bilmiyorum. Bitti işte. Bana göre hakaret serbest olsun, adam senin kutsalına hakaret ediyor diye kutsalın onun dediği gibi mi oluyor? Hayır. İşte olay bu kadar o hakaret edince bir şey değişmiyor.

Bu tarz aşırı uç adamları hiç sevmem. Her şeyin fazlası zarar.

Bir link atarsanız sevinirim ben göremedim.

1 yıl kadar öncesinin şöyle bir haberi var bu mu olay acaba çözemedim.

2 yıl 2 ay hapis cezası onandı dediğine burada 1.5 yıl hapis cezasına çarptırıldı deniyor.

Eki Görüntüle 1490144
Yine alıntılanan bölümün ilgili kısmını keserek yanıt vermeye devam ediyorsun. Ceza güncel olarak 2 yıl 2 ay:

Son düzenleme:
Bana göre hakaret serbest olsun, adam senin kutsalına hakaret ediyor diye kutsalın onun dediği gibi mi oluyor? Hayır. İşte olay bu kadar o hakaret edince bir şey değişmiyor.

Maalesef ya paralel evrendeki Türkiye'den yazıyorsunuz ya da halk ve bilginin yayılımı hakkında bilginiz yok. 5-6 yıl önce elime geçen kitapları isim fark etmeksizin okurken kafama en çok takılan şey kitapların hep karşı tarafı suçlayıcı olmasıydı araştırınca sol sağ kavgasıyla ilgili olduğunu gördüm biraz daha kurcalayınca her iki taraf yalan bilgiyi yayarak toplumu ayrıştırıyor ki bu böl parçala yönet mantığıdır. Ayrıca Atatürk (başlık bu konuda olduğu için) koruma kanunu benim için şaşırtıcı bir şekilde adnan menderes döneminde Atatürk'ün heykel ve büstlerine yapılan saldırıların artması nedeniyle demokrat parti iktidarınca çıkarılmıştır.

Kadir Mısıroğlu'nun tahtına el koyan var

Demokratik bir devlette niye birine küfür etmek cezaevine girme sebebi?
Atatürk'ü çok severim ve zaten ona borçluyum ama Atatürk'ü koruma kanununu ben de oldum olası saçma bulmuşumdur. Küfür eden kendi saygısızlığıyla kalır, neden bu yüzden hapse atılsın ki dünyanın hiçbir yerinde yok saçmalık yani

Kadir Mısıroğlu'nun tahtına el koyan var

Atatürk'ü çok severim ve zaten ona borçluyum ama Atatürk'ü koruma kanununu ben de oldum olası saçma bulmuşumdur. Küfür eden kendi saygısızlığıyla kalır, neden bu yüzden hapse atılsın ki dünyanın hiçbir yerinde yok saçmalık yani
Silindi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı