Mutfak için 2000-2500 TL Televizyon önerisi

Makaleler
1
Çok büyük olmasına gerek yok, televizyonlardan pek anlamıyorum, Wi-Fi özelliği olan görüntü kalitesi, işletim sistemi vs. iyi olan F/P ürünü televizyon önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kötü bir markanın sadece ekran renkleri hoş olan modelini bile alabilirsiniz. Sonra Android TV Box ile televizyonunuzu Android yaparak çok kaliteli şekilde kullanabilirsiniz.

Herkesin kişisel fikridir tabi ki. Ama ben bu yöntemin gayet mantıklı olduğunu düşünüyorum. Özellikle Mi Box bana kaliteli geliyor.

Kötü bir markanın sadece ekran renkleri hoş olan modelini bile alabilirsiniz. Sonra Android TV Box ile televizyonunuzu Android yaparak çok kaliteli şekilde kullanabilirsiniz.

Herkesin kişisel fikridir tabi ki. Ama ben bu yöntemin gayet mantıklı olduğunu düşünüyorum. Özellikle Mi Box bana kaliteli geliyor.
O da oldukça mantıklı, monitör bile alınabilir aslında değil mi? Ekran renkleri iyi olan bir modeli internet üzerinde nasıl anlayabilirim?
Yorumları pek iyi değil gibi.

O da oldukça mantıklı, monitör bile alınabilir aslında değil mi? Ekran renkleri iyi olan bir modeli internet üzerinde nasıl anlayabilirim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu ve bunun gibi birkaç videodan gördüğüm kadarıyla monitör de oluyor hocam. Ekran renkli için herkesin görüşü farklıdır genelde ama ürün yorumlarından aşağı yukarı bir fikir sahibi olabilirsiniz diye düşünüyorum hocam

Geri
Yukarı