Mutlaka oynamalısın dediğiniz oyunlar

Aklıma geldikçe yazacağım sanırım :)

Metal Gear Solid V
Middle Earth Shadow of Mordor
Dying Light
Büyük ihtimalle çıkınca oynayacaksınızdır ama Cyberpunk 2077 oyunu da öneririm, daha çıkmadı ama bir RPG olarak çok başarılı olacağını düşünüyorum.

Assassin's Creed oyunlarını fazla sevmiyorum ama ayrı olarak Unity'e bakacağım. Teşekkürler.

Kesinlikle Detroit: Become Human.
O tarz seçimli, diyaloglu oyunları fazla sevmiyorum hocam ama bir şans vereceğim. Teşekkürler.
Aklıma geldikçe yazacağım sanırım :)

Metal Gear Solid V
Middle Earth Shadow of Mordor
Dying Light
Büyük ihtimalle çıkınca oynayacaksınızdır ama Cyberpunk 2077 oyunu da öneririm, daha çıkmadı ama bir RPG olarak çok başarılı olacağını düşünüyorum.
Siz yazın hocam ben bakarım tek tek.

Sleeping dogs definite Edition oynayabilirsin 3 tane hikayesi var. Bir ana hikaye ve yan hikayelerden oluşan bir oyun. İlk oyuna bakarak bu oyuna baktığımızda bu oyun daha iyi.

Hiç kimse söylememiş söyleyeyim dedim.
The Walking Dead ayrı bir deneyim daha önce hiç Telltale oyunu oynamadıysan daha iyi olur.
Hiç Telltale oyunu oynamadım. Bir bakayım Walking Dead'e. Teşekkürler.

Sleeping dogs definite Edition oynayabilirsin 3 tane hikayesi var. Bir ana hikaye ve yan hikayelerden oluşan bir oyun. İlk oyuna bakarak bu oyuna baktığımızda bu oyun daha iyi.
Sleeping Dogs çok duydum ama bakmadım hiç. Bakacağım teşekkürler.

A Plague Tale: Innocence.
Bakacağım hocam, teşekkürler.
Oynadım. Teşekkürler.

Alien Isolation, Devil May Cry 4 ve 5. 2013 oyunu serinin ana hikayesinden kopuk ve bambaşka bir evren ama dilersen ona da şans verebilirsin güzel oyundur. Alien Isolation zaten korku-gerilim türünün en iyisi. Alien Isolation uzun ve zor bir oyundur ama kesinlikle oynanması lazım. Sadece Xenomorph'un yapay zekası bile oynamak için bir sebep.

Alien Isolation, Devil May Cry 4 ve 5. 2013 oyunu serinin ana hikayesinden kopuk ve bambaşka bir evren ama dilersen ona da şans verebilirsin güzel oyundur. Alien Isolation zaten korku-gerilim türünün en iyisi.
Hocam Alien oynayacaktım güzel olduğunu biliyorum ancak boyutu büyüktü indirmeye üşendim :) Devil May Cry serisinden DmC olanı oynamıştım kaçıncı oyunu bilemiyorum ama çok beğendim diğerlerine de bakacağım. Teşekkürler tavsiye için.

Korku oyunu seviyorsanız Dead Space 1 ve 2'yi öneririm. Üçüncü oyun da güzelmiş ama 1 ve 2 daha iyi diyorlar.

Şahsen ben korku oyunu sevmediğim için kendim denemedim ama korku oyun serisi olarak ilk 10 oyun serisine girer diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı