Mutlaka oynamalısın dediğiniz oyunlar

Oyunsuz kaldım arkadaşlar. Biraz tavsiyeye ihtiyacım var. Böyle mutlaka oynaman lazım dediğiniz oyunlar varsa yazarsanız sevinirim. Çoğu oyunu kafama koyuyorum sonra tam indirecekken vazgeçiyorum canım çekmedi diye. Fazla bilinen Assassin's Creed, Tomb Raider gibi oyunlar olmazsa daha iyi olur. Tabii onlardan da istiyorsanız önerebilirsiniz. Her türlü öneriye açığım. Teşekkürler şimdiden.

Assasin's Creed Brotherhood tavsiye ederim.

Şimdi kısaca baktım güzel geldi gözüme deneyeceğim teşekkürler.

Yakuza Zero, Middle Earth Shadow of Mordor.
İkisi de denemek istediğim unuttuğum oyunlardı hatırlattığınız için teşekkürler :)

Crysis, The Last of Us, God of War'a başlayacaktım ragnarok çıktıktan sonra artık.
Crysis 1 ve 2 bitirdim. Maalesef PlayStation sahibi değilim. Teşekkürler.

Witcher serisi ve Far Cry serisi.
Far Cry serisini oynamak istiyordum. Witcher bana göre değil maalesef. Teşekkürler.

Fallout New vegas, metro 2033, last Light, Exodus, deux es human revelations.
Fallout New Vegas'a bakacağım. Metro 2033 ve Last Light bitirdim Exodus'u da düşünüyorum. Deus Ex aklımdan çıkmış ona da bir bakacağım. Teşekkürler.

• Skyrim
  • Dragon Age Origins
  • Witcher 1-2-3
  • Outlast Serisi
  • Amnesia Serisi
  • Portal 1-2
  • Fahrenheit Indigo Prophecy
  • GTA III-VC-SA-IV-V
  • Half-Life Serisi
  • To The Moon
  • Wolfenstein Serisi
Bayağı yazmışsınız hocam teşekkürler öncelikle :) Skyrim oynadım zamanında. Dragon Age'e bakacağım. Witcher maalesef bana göre değil. Outlast 1 ve Whistleblower bitirdim 2 konusunda emin değilim kötü diyenler var. Amnesia: The Dark Descent'ı daha yeni bitirdim araya birkaç oyun koyduktan sonra devam edeceğim o seriye hazır yeni oyunu da çıktı. Portal 2'yi bitirdim. Fahrenheit konusunda bir fikrim yok bakacağım. GTA zamanında çok oynamıştım. Half-Life bitirdim. To The Moon ismini çok duyup oynamadığım oyunlardan bir tanesi ona da bakacağım. Wolfenstein da aynı şekilde fps sevmeme rağmen fırsatım olup deneyemedim. Teşekkürler tekrardan.

Sadece PC oyunu mu? Indie oyunları sever misiniz?

• Half-Life 1-2
  • The Last of Us 1-2
  • Elder Scrolls V Skyrim
  • Mafia 1-2 (Üçüncü oyuna bakmayın bile)
  • Max Payne serisi.
  • GTA serisi (zaten biliyorsunuzdur bunları)
  • Call of Duty 2
  • BioShock serisi
  • Batman Arkham City
  • Metro serisi
  • Resident Evil 7- 2 Remake
  • Fallout New Vegas-4
  • God of War (Ascension dışında hepsi güzel)
  • Red Dead Redemption 1-2
Siz de uzun yazmışsınız hocam evet sadece PC oyunları maalesef PlayStation sahibi değilim. Indie olup olmaması farketmez. Half-life bitirdim. Skyrim zamanında oynadım. Mafia 1 indirmiştim fps sorunu yüzünden oynayamadım tekrar deneyeceğim. GTA da zamanında oynamıştım. Call of Duty serisini oynuyorum. BioShock 1. oyunu şuan yüklü deneyeceğim. Batman serisine tekrar bakacağım ilk başta içim ısınmamıştı. Metro 1 ve 2 bitirdim Exodus'a bakacağım. Resident Evil hiç aklıma gelmedi güzel bir oyun Resident Evil 4'ü PS 2 de oynamıştım bakacağım ona da. Fallout New Vegas öneren olmuştu daha önce hiç Fallout oynamadım mutlaka bakacağım. God of War favori oyun serim (Son oyunu hariç). RDR daha fırsat olmadı maalesef ama bakacağım. Teşekkürler yorum için.

Bakacağım teşekkürler.

Assassin's Creed oyunlarını fazla sevmiyorum ama Odyssey sanırım beğenildi bayağı. Bakacağım ona teşekkürler.

Half Life serilerine meraklıysanız Steam'da bulunan Black Mesa'yı öneririm. Remastered half-life gibi düşünebilirsiniz. Grafik ve oynanış açısından çok keyifli bir oyun.
Bakacağım. Teşekkürler.

-Papers Please
-Portal 2
-Formula 2014 😍
-Outlast
-Dictators:No Peace Countryballs
-Minecraft
-Five Nights at Freddy's
PC oyunları için şu an aklıma gelenler :D
Papers please oynadım. Portal 2 bitirdim. Araba oyunlarını sevmiyorum maalesef. Outlast bitirdim. Dictators ilk defa duyuyorum bakacağım. Minecraft oynadım. FNAF oynadım ama sevmedim zamanında. Teşekkürler tavsiyeler için.
Assasin's Creed Brotherhood tavsiye ederim.
Assassin's Creed ilk oyununu bu sene bitirdim ama soğudum seriden biraz. Tekrar şans vermek için biraz zamana ihtiyacım var. Teşekkürler tavsiye için.

Yeni konular

Geri
Yukarı